Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mi a véleményetek...

Anyukák! Mi a véleményetek erről a babaúszógumiról?

2013. máj. 22. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó és biztonságosnak is látszik.
2013. máj. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nagyon jó :) idén keveset leszünk vízközelben, de jövőre szerintem veszek!
2013. máj. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért nem jó, mert a gyerek lába között nem megy át, s ezáltal ha a gyerek felemeli a két kezét, kiegyenesedik, bele is esett a vízbe!

Túl keskeny a a karika, ha előre dől a gyerek, simán bele fejel a vízbe!

Fogni kell a gyereket végig, de itthon a gyerek medencékbe nagyon sok helyen a felnőtt nem mehet bele, vagy pedig csak állva, nem ülhet bele!!!

Volt ilyen úszógumink, semmit nem ért, volt a bele ülős állatos, az sem volt jó, mert bevágott a fenekébe!!!

A legtutibb a dupla karikás, de aminek 2 pánt van x alakban a fenekénél!

Abból sehogy sem tud kiesni, nem tud felborúlni, abban bele lehet tenni a baba medencébe a gyereket, s elég a medence céléről figyelni a gyereket!

2013. máj. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, tudnál linkelni egy ilyet?
2013. máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


nekünk ilyen van nagyon jó

2013. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mi volt a problémátok pontosan ezzel az úszógumival 3as? Felborult vele a babád?Vagy ne adj Isten kicsúszott belőle?

Én azért szeretnék ilyet, mert szinte teljes alsó testtel benne van a vízben a gyerek.Érzi a vizet és már egész pici korban el tudja sajátítani a helyes lábmunkát a vízben.Nekem nem tűnik keskenynek.És mivel fekszik a vízen és a karjai és a dereka ki vannak kötözve így nem hiszem, hogy bele tudna csúszni a vízbe.A 15 hónapos lányomnak vásárolom.Ő azért már nem annyira baba.

2013. máj. 22. 13:58
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem tud vele felborulni. Ahhoz nagyon előre kéne dőlnie a felsőtestével.

Nekem tetszik, biztosan jó is, de ennyit nem adnék baba úszógumiért, nekünk sima INTEX van, abból pakolom ki-be a gyereket, mert 5 percig sem ül meg a seggén.

2013. máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tudod hogy jó akkor minek kérdezel? Vagy csak helyeselni lehet? Én sem érzem biztonságosnak. Simán előre borulhat vele a gyerek ha rúg egy nagyobbat, és ki is csúszhat belőle, mert alul nem tartja semmi. Ettől függetlenül te azt veszel amit akarsz.
2013. máj. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves 8.! Nem írtam, hogy csak helyeselni lehet sehol. A te válaszodat is elolvastam és elfogadom, hogy neked ez a véleményed. A 3as válaszoló írta, hogy nekik volt ilyen és azért kérdeztem tőle, hogy mi volt vele a problémája. Nem értem neked mi nem tetszik ebben meg azt sem, hogy hol látod, hogy csak helyeselni lehet a kérdésre.Amit látok az nem biztos,hogy fedi a valóságot ezért kérdezem..ha megengeded! :DD
2013. máj. 22. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!