Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eddig szépen és jól evő 7 hós...

Eddig szépen és jól evő 7 hós fiam köpköd, kifújja az ételt evés közben. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindezt napi 4x, úgy néz ki a konyha azon a területen, mintha festékszóróval kenték volna be - rólam nem is beszélve. Már próbáltam, hogy ha fújja, biztos nem éhes, abbahagytuk az etetést. Viszont az utóbbi időben nem nőtt a súlya, így muszáj lenne megennie.
2013. máj. 22. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:

A pürét fújja ki? Miket adsz neki?

Mi lenne, ha kézbe fogható kaját adnál neki? Pl karfiolt párolva, vagy répát?

2013. máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt csinálja 7 hós lányom, szerintem szórakozik, meg valami nem ízlik neki akkor "megbosszúlja" és telköpi vele a szobát,meg engem :)
2013. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lányomnak is volt ilyen időszaka. Valamit segített, ha érdekes, számára még ismeretlen (konyhai) dolgokat tettem az etetőszékére, és azzal ismerkedett, amíg én próbáltam etetni. Persze nem mindig jött be.

Kitartás, ez is el fog múlni! :)

2013. máj. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hú, ismerős! Az én fiam is kb 7 hónapos korátol csinálja és még MINDIG tart, 14 hónapos. Tegnap már nagyon kiboritott , minden etetés után majdhogy nem nagytakaritani kell. Pedig van 16 foga, eddig azt hittem a foga miatt csinálja de egy hónapja ennyi van neki.
2013. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, a pürét fújja ki.

Néha beválik, ha énekelek neki, vagy repülőzök a kanállal, az eltereli a figyelmét. Amit még észrevettem, hogy ha nem itthon etetem - pl.tízórai,uzsi játszótéren,padon, nem csinálja - tehát piknikezni nagyon szeret. Ez nem megoldás hosszú távon.

Tényleg nagyon kiborító hogy napi 4x kell felmosni a konyhát és letörölni a falat, rólam, a ruhákról nem is beszélve.

2013. máj. 23. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!