Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babánál lehet ettől hasmenés?

Babánál lehet ettől hasmenés?

Figyelt kérdés
6 hónapos kisfiam már vagy egy hete megint náthás, szívom az orrát, de így is szörcsög. Tegnap óta nagyon sárga a kakija, és híg, néha nyálkás. Lehet attól, hogy lenyeli a váladékot ami a garatfalon hátracsorog? Tegnap voltunk orvosnál, de akkor még nem volt hasmenése.

2013. máj. 22. 13:29
 1/4 gabszem ***** válasza:
szerintem nem attól van. Nem fogzik? A fogzás legyengíti az immunrendszerüket és az is okozhatja az orrfolyást és a hasmenést.
2013. máj. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, de szerintem nem. Nem nyugtalan, nem hisztis, és a nyála sem folyik annyira.

Gyakorlatilag 4 hete beteg (nátha, aztán kötőhártyagyulladás, köhögés, most megint az orra folyik). Vettek le kenetet a torkából és az orrából, de még nincs eredmény.

2013. máj. 22. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is hígabb, nyálkás a széklete a picinek. Orvos azt mondta, hogy lehet akkor is ilyen ha náthás illetve ha jobban beindul a nyáltermelés és abból sokat nyel attól is simán lehet nyálkás. Szerinte amíg eszik és gyarapodik rendesen a baba, nem fáj a hasa, jó kedvű, addig nem kell foglalkozni vele. Szóval igen lehet náthától de ha az jobban megnyugtat beszélj az orvossal. Jobbulást nektek:-)
2013. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 22. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!