Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtatok mòzes...

Meddig használtatok mòzest? És utána mire váltottatok? Hordozòra vagy sportrészre?

Figyelt kérdés
Babakocsira tehető hordozònk van.Sètàhoz dèlutàni kertben alváshoz .

2013. máj. 22. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
sose használtam mózest üvöltött benne mivel hasonfekvös babab a babakocsi elejét is ugy kelett megcsinálni hogy kilásson :):)
2013. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én olyan 5 hónapos koráig tudtam használni,mert már nem maradt meg benne,valamint kezdte kinőni,akkor rátettem a sportrészt,mert ezt lehet dönteni,akár vízszintre is,a hordozóban meg szinte ül,azt nem szeretem.
2013. máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gyerekenként változó volt. 4-6 hónapos korig.

Sport kocsira váltottam, amit 150°-ig lehet dönteni.

2013. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majdnem 9 hónapos korig használtuk a mózest, azóta a sportrészt. A hordozót soha nem használtam sétához, csak utazáshoz. Néha-néha boltba beszaladtam vele egy rövid bevásárlásra útköben, ha kocsival voltunk valahol.
2013. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4,5 hónapos koráig tudtuk használni a mózest, utána már szeretett kilátni. A hordozót kb 2x próbáltuk sétához, de szegénykém úgy meg volt szeppenve benne, hogy be volt kötve, hogy moccanni sem mert, úgyhogy nem használtuk...de szerintem nem sétákhoz való az, hanem ha éppen az autóban elalszik a gyerkőc, akkor könnyen "babakocsira lehet pattanni", de konkrétan azzal nem indulnék el sétálni, szerintem nem egészséges...és az ortopéd orvosok szerinte sem mellesleg... és sem szeretnék abban üldögélni sokáig, gondolj bele...

Úgyhogy mivel nem is szerettük annyira a 3 részes babakocsinkat, eladtuk és vettünk egy szupi sportkocsit, ami majdnem vízszintesig dönthető, ha éppen elaludt volna...

Úgyhogy alváshoz mindenképpen sport rész!!!!

2013. máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Mi a kezdetektől fogva a hordozó részt használjuk, mert nagyon bukós volt -fekve a kis zötykölődéstől is egész napos bukás sorozat következett-. Most 8 hónapos és még mindig imádja a hordozó részt! Ami sokkal biztonságosabb és kényelmesebb, mint a sport rész! Amíg ki nem növi, mi maradunk ennél! Habár már stabilan ül, azért ha alszik elernyeszti mindenét, jobb hogy egy ergonomikusan kialakított valami tartja az egész gerincét, stb. Mi szeretjük nagyon!
2013. máj. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 hónapos korig, utána sportrészre. Hordozót csak akkor használtunk, ha szükséges volt, felesleges még a sétához is ezt vinni, és tönkretenni a gerincét
2013. máj. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Emelhető a mòzes fejrésze de ha emelem már picit lelòg ròla a buksija. Szerettem mert szélvédetten tudott benne aludni kint a fiam ugyanis a dèlutàni nqgy alvàs kint volt a kertben. Megpròbàlom akkor a sportrészt.
2013. máj. 23. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!