Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltöztessem fel a babámat?

Hogyan öltöztessem fel a babámat?

Figyelt kérdés

Nálunk (Debrecen) jelenleg 14 fok van, fúj a szél, erősen felhős az ég.

El kell mennünk itthonról a 6 hónapos babámmal. Mit adjak rá? Van egy vékonyabb overálja, de az lehet, hogy túlzás lenne. Vagy nem?

Tavaszi dzsekije, kabátja nincs.

Az jó, ha adok rá egy harisnyát, bélelt nadrágot, zoknit, hosszú ujjú bodyt, egy vastagabb kapucnis pulcsit és egy kardigánt? Plusz vastagabb sapka és pléd. Vagy ez már sok? Hűvös van. Nem tudom. Segítenétek?


2013. máj. 23. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Kardigán, téli sapi nem kell szerintem(véknyabb persze igen). Pléddel nem kell bebugyolálni, hanem csak lazán betakarni...szól, ha mégis fázik.
2013. máj. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt is ilyen idő van. Megyünk el a 7 hós fiammal.


Rövid body+ h.ú. póló+kapucnis felső és elviszem a mellényét ha kellene.Ja meg sapi. Nem takarom be és nem adok rá harisnyát.....


Nagyon sok a bélelt nadrág is és a harisnya is. 15 fok van, nem mínuszban! :)

2013. máj. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Ezek szerint túlöltöztettem volna. Csak hát elég hideg szél fúj, ezért gondoltam a vastagabb öltözékre. De valószínűleg igazatok van. Ha fázik, akkor úgyis ott a pléd, betakarhatom vele.
2013. máj. 23. 09:37
 4/4 anonim ***** válasza:
babakocsiba (bár nem tudom milyen), ha a kupolát jól lehajtod, nem fúj be a szél annyira. :)
2013. máj. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!