Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hós kisfiamnak nincs még...

Hat hós kisfiamnak nincs még haja, ez baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a hat hónapos kisfiamnak a feje tetején van egy kevés haja, oldalt is van de igazából az a kevés ami van is szőkés. Olyan szép sötét hajjal született és egyik hónapról a másikra kihullott neki. Most jelenleg hátul, gondolom ahogy alszik, szinte kopasz, mert kikopott. Mikor kezd el nőni? Egy évesen vajon már lesz haja amit pl fésülni lehet? Tudom hülyén hangzik, de akkor is. Mások már vágják a haját a fiuknak,lányuknak. Nálunk meg...
2013. máj. 23. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Hihi :D

Ez nálunk is így van. Csak nekem egy kopasz leányzóm van. :)

Neki is kikopott hátul a haja. Egyszer csak megnő. Nem hinném, hogy 1 éves korában copfot fogok neki csinálni, de de remélem, nem lesz ilyen kis kopasz.

2013. máj. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De most nem? Milyen már haj nélkül élni? Mindig mondták nekem ne aggódj még egy hónap aztán kinő. Hát nem nőtt. Megint mondták ne aggódj még egy hónap aztán kinő. És ez igy ment egész mostanáig, most hat hós, még mindig nem nőtt ki, sőt a maradék is szép lassan kikopott. :))))) Édes igy is, csak ilyen hülye vagyok hogy mindig izgulok valami hülyeségen :)
2013. máj. 23. 09:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Ne izgulj, nem baj, hogy nincs még nagy haja. Én sem izgulok, pedig nekem lányom van. Még mindig jobb egy fiú kis kopasz fejjel, mint egy lány, nem? :) Előbb-utóbb biztos megnő a hajuk.

2013. máj. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hónapos a fiam, és még mindig olyan kicsike haja van, hogy mások ekkorával születnek. Vagy nagyobbal. :) Már én is nagyon várom, hogy rendes "frizurája" legyen.
2013. máj. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok babának csak 2 éves kora körül lesz igazán haja. Én nem egy iylet ismerek elötte csak szőke pihék voltak. Szóval semi gond a fiaddal, lesz még haja nyugi. Ismerek olyan evgyes ikerpárt ahol a fiú babának már fél évesen kellett vágatni a kislánynak meg alig volt haja 1,5-2 évig már 3 évesek multak, már a kislánynak is van rendesen haja, igaz nem olyan sűrű mint a fiúnak.
2013. máj. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!