Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angelcare pelenkakuka utántölt...

Angelcare pelenkakuka utántöltőből létezik utángyártott? Vagy van bárkinek bevált módszer, hogy mégse 2000. -ért vegyen az ember szemeteszsákot havonta?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Bocsi, ez nem válasz a kérdésedre de muszáj. Szerintem a világ legnagyobb hülyesége ez a pelenkuka. Olyan mint a popsitörlő melegítő :D Miért nem jó a sima kuka sima kukazsákkal amit a százforintosba is meg tudsz venni??? Nekem az van.


Akinek van pénze majomra, legyen pénze banánra is.

2013. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kuka szerintem klassz, de istentelen drága bele a zsák. Én sima zsákot veszek bele, nem tudom hány literest. Férjem tök jól bele tudja rakni. Így jó sok ezrest megspórolok. Azt hiszem, 90 literest veszek bele, jó nagyot, aminek füle is van.
2013. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Popsitörlő melegítő? Ilyenről még nem is hallottam...:) Hogy mik vannak?
2013. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A sima zsákkal az a baj h nem csavarós tetjű, hanem lebillenős záródós tetejű kukánk van... Hogy mire jó.... :) kaptuk, használjuk, volt hozzá zsák, most elfogyott...
2013. máj. 23. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:

eurós boltban lehet kapni hozzá olyan zsákot ami jó bele, itt olvastam egy kismamától, én nem használtam ilyet.

de ha libero pelust használtok akkor küld be a klubba a kódokat, váltsd be és ingyen küldenek!

pont tegnap néztem, hogy mire váltsam be a pontokat, szóval tuti van most :)

2013. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát figyi,én megfogom a pelust, összegombócolom, úgy megy bele egy uzsizacsiba, aminek a végét becsomózom, aztán kuka. Teljesen szagmentes. Annyi, hogy a gombócolást nem lehet megúszni, de szerintem egy teljesen nyitott kakáspelus az angelcare zacskóban is gusztustalan.
2013. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is sima szemeteszsákot használunk hozzá, teljesen jó az is, férjem bele tudja jól tenni. Asszem a henger közé beszorítja a zacskó száját. Mi is úgy kaptuk a kukát, és így használjuk már 11 hónapja. Még annyi, hogy csak pisis pelust dobunk bele, így 4-5 naponta ürítjük. A kakist egyből viszem ki zacskózva a kinti udvari kukába.
2013. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!