Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám egyik napról...

8 hónapos babám egyik napról a másikra türelmetlen lett evés közben, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon szépen evett,most meg feszíti magát,hisztizik,alig lehet megetetni. És ebéd után másfél órával már cicit kér... Pedig benyom egy 200 gr-os bébiételt,iszik... Én arra tippelek,hogy kevés a tejem és reggel nem lakik olyan jól,hogy az ebéd elég legyen neki. Vagy szerintetek?
2013. máj. 23. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
8 hónaposan már nem bébiételt kellene neki enni. Az nem laktató, és többnyire ízetlen is. Adj neki tartalmasabb kaját, és az ő kezébe is egy kanalat, és közösen egyetek.
2013. máj. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na azért ne túlozz első! A te gyereked gondolom már önállóan evett 8 hósan...
2013. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első! a 8 hónaposnak való bébikaják nagyobb adagok, mint a 6 hónaposnak valók.Az én babám nagy baba, 8 hónapos és elég neki a 6 hónaposnak való mennyiség, jóllakik tőle, de ha úgy lenne 2szer annyit is megenne.Szóval nem hinném, hogy nem elég a kérdező babájának.

Kedves Kérdező! Nem hinném, hogy a reggeli cicizés kevés a babádnak, mert akkor utána kérne még és nem ebéd után.De, hogy ezt kizárd, próbálj meg neki 10óraira adni valami lájtosabbat.

Ez a cicizés szerintem lehet már a szeparációs szorongás miatt is, vagy mert fogzik és a cici megnyugtatja picit.

2013. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És elképzelhető,hogy azért feszíti magát,mert nem szeret az etetőszékben?
2013. máj. 23. 18:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia,lehet,hogy az etetőszéket nem bírja,az én 7,5hós babám is ilyen,bele sem akar ülni a székbe,feszíti magát,és utána is balhézik!Én mindig adok neki valami játékot ami nem baj,ha kajás lesz és így jobban el van!
2013. máj. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!