Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek valószínűleg...

Szerintetek valószínűleg milyen nemű lesz a babánk?

Figyelt kérdés
Ha a páromnak van egy öccse és egy huga, valamint egy fia és egy lánya. Nekem pedig három hugom. Vagy van valahol olyan oldal ahol ezt meg lehet tudni?
2013. máj. 23. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lány lesz, vagy fiú. A gyerek nemének semmi köze ahhoz, hogy kinek hány és milyen nemű testvére vagy gyereke van.
2013. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fiú. 1 lány születésre jut 1.06 fiú. Amiket leírtál azok nem befolyásoló tényezők ilyen tekintetben
2013. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
semmi ilyesmiből nem lehet következtetni és nincs ilyen oldal. ha ez a kérdés komoly, akkor ráérsz még a gyerekvállalással :))
2013. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapján nem lehet megmondani.

És ez nem is alapja semmilyen ilyen jellegű dolognak.

2013. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem lehet megállapítani. Sőt neked semmi közöd nem lesz a neméhez. A spermium sejtek hordozzák azt a gént, ami majd eldönti milyen nemű lesz a gyermek.
2013. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Passz. Felénk is ment a tippelgetés, hogy ki milyen típusnak látszik (állítólag én fiús anyának, míg a párom lányos apának tűnik), ment a matekolás, hogyha a páromnak két nővére van, ott 4 fiú:1 lány az arány, és nekem 2 nővérem van, akkor lányunk lesz és még volt, aki a kínai fogamzásnaptár alapján is megsaccolta, hogy fiúnk lesz. Nos, lányunk lesz. :) Ő ért célba. :) Nálatok is az dönt majd, hogy ki volt a legerősebb és legügyesebb. :)
2013. máj. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebből ne következtessetek. Nekem és páromnak is 2 fiú testvére van, lány szinte sehol a szűkebb családban, mégis kislányunk lett. :)
2013. máj. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!