Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lesz valami baja a kisfiamnak?

Lesz valami baja a kisfiamnak?

Figyelt kérdés

3 éves lesz a fiam, s náthás...

Délután nem voltam itthon, s az anyósom vigyázott rá...

Orrcsepp helyett D-vitamin cseppentett az orrába... Egymása melett volt a két üvegcse, s elnézte.

Most derült csak ki, hogy kifaggatam mit csinált amig nem voltam itthon, s mutatta hogy ebből cseppentett az orrába...



2013. máj. 23. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz. Felszívódik onnan.
2013. máj. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja.
2013. máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Végül is régen nem kapott már D-vitamint... mert igy nyárra úgye nem kell... :D
2013. máj. 23. 19:30
 4/9 anonim ***** válasza:

Saját szégyenletes és borzasztó tapasztalat és emlék következik, de mentségünkre legyen mondva, hogy első gyerekes szülők vagyunk.:)

Szóval amikor a fiúnk először náthás lett, írt ki a doktor nőnk Fenistil cseppet. Mondta, hogy adjunk neki belőle, meg hogy mennyit. Én nem olvastam utána, hogy hogy meg miként, én azt hittem, hogy az az orrcsepp, bár csodálkoztunk is rajta a férjemmel, hogy nincs hozzá cseppentő. Így egy másik orrcsepp külön cseppentőjével szívtam fel a Fenistil cseppet és kapta meg a fiam az orrába. Míg aztán kiderült, hogy azt szájon át kell.

De nem lett semmi baja tőle.

Azóta a 2 és fél év alatt ilyen nem történt.:)

2013. máj. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
S lehet töle.... piros pöttyös kiütéses??? Tele lett s kezei s a háta...
2013. máj. 23. 20:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet tőle piros pöttyös kiütéses. Talán valami vírusfertőzés. az tud ilyet csinálni.
2013. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az nem lehet bárányhimlő?
2013. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tuti nem bárányhimlő, egyébként nem volt láza.... virus kiütés csak akkor lehet ha lázas is volt nem?
2013. máj. 24. 07:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem a kell a kiütésekhez láznak lenni.

Az én fiamnak is jelenleg vírusos pöttyei vannak, de nem lázas. Orvos látta, igazából még ecsetelőt sem tudott rá adni, mert annyira picik, de szerencsére nem is jött több. Annyit mondott, ha úgy gondolom, vagy ha nem múlnak, vagy még több lesz, akkor vigyem el bőrgyógyászhoz.

2013. máj. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!