Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit főztök holnap 1 évesetekne...

Mit főztök holnap 1 éveseteknek? Ötleteket várnék, adnátok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 21:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ma rakott kelkáposzta volt, holnap karalábé főzelék sült virslikarikákkal, nagyon szereti mindkettőt.
2013. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan 2 éves a lányom, de azért írok:) Nálunk csirkepörkölt tésztával lesz a menü.
2013. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 gabszem ***** válasza:
100%
én vagy tökfőzeléket csinálok vagy milánóit 15 hónaposomnak.
2013. máj. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

az én másfél évesem fél éve nem eszik főtt kaját, csoda számba megy ha mégis bekap valamit a főztömből havonta egyszer

az is többnyire rántott hús

úgyhogy ha szerencsém van és kedvem is a rántott húsit elkészíteni akkor talán néhány falat erejéig le tudom kötni vele

amúgy marad a gyümölcs, és a hideg kaja, meg a tápszer :(

2013. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Kerria ***** válasza:
100%

Nagyon változó, hogy mit szeret épp enni. Nem egyszer jártam úgy, hogy főztem (addig szerette), aztán egyszercsak nem kért belőle. Na ilyen esetekben örülök, ha van kéznél bébiétel.


Ma túrós tészta volt(alig evett belőle :( ), meg tojásleves, na abból meg repetázott.

Holnap... még kérdéses, szerintem hamis vadast készítek, azt én is nagyon szeretem.

2013. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13 hónapos a kisfiam, brokkoli,krumpli,répa,sajt,husit fogok pürésíteni.Sajnos a főzelékekben nem tűri a darabosat..pedig valahogy rá kellene szoktatnom már..
2013. máj. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Holnap bakonyi sertesszelet lesz rizzsel.
2013. máj. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13 hónapos pici lánynak holnap zöldborsót, brokkolit, sárgarépát és csirkehúst főzök, majd ezt kevés tejszínnel pépesítem. Az egyik nagy kedvenc :)
2013. máj. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
13 hónapos kisfiamnak tegnap tojáslevest csináltam rakott krumplival,ma talán krumplipüré lesz sült virsli karikával. Ti mindennap csináltok levest is? Mert én nem vagyok annyira levese, de a kisfiamnak szerintem fontos lenne.
2013. máj. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk levesesek hetente kb. 3-szor van, nekem azt mondta a védőnő hogy ebben a korban nem igazán fontos a leves állítólag a bölcsiben sem kapnak hanem inkább tartalmasabb zöldséges egytálételeket kapjon, mert a leves csak eltelíti a gyomrát és hát az leginkább folyadék.Én így tudom de lehet máshol mást mondanak.
2013. máj. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!