Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az én kislányom 4 hónapos és...

Sz.Szimonetta kérdése:

Az én kislányom 4 hónapos és nagyon fáj a pocija vettem neki espumisant, de végig adjam neki? még el nem fogy! és utána már ne vegyek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvos?
2013. máj. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4 hónaposan már hozzá kéne szoknia ahhoz, hogy a táplálék kívülről jön. Nem lehet, hogy más a baj?
2013. máj. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól írják, 4 hónaposan már nem a szokásos kólika van, amire az Espumisan szedését javasolják. Ilyenkor már max 1-1 étel után ha szelesebb persze ha hozzátáplált, akkor csak aznap kéne kapnia, hosszútávon szerintem már nem, mert ha szükséges, akkor nem az a baj!
2013. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sokat pukizik
2013. máj. 25. 11:51
 5/7 anonim ***** válasza:
én ugy gondolom ez már nem hasfájás, vagyis nem megszokott hogy 4 hónaposnak még mindig vagy csak most kezd fájni a hasa. Nem lehet h vmi más a baj????
2013. máj. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,
2013. máj. 27. 17:02
 7/7 anonim válasza:
ki kéne vizsgálni dokinak mi a baj, mert lehet nem tud megemszeteni valamit, és akkor a probléma nem fog magától elmúlni
2013. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!