Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek a babája kizárólagosan...

Akiknek a babája kizárólagosan szopott a hozzátáplálásig, könnyen elfogadta azután a kanalat, cumisüveget?

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Kislányom könnyen elfogadta! (cumiból kapta az anyatejet) A Vigantolt az első perctől kezdve kiskanállal adtam neki és nem volt ismeretlen neki mikor a gyümölcsöt kezdtük.
2013. máj. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kanállal soha nem volt baj, de cumisüveget nem használtunk!
2013. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a kanalazással volt gond, bár a Vigantolt mi is úgy adtuk, az csak egy kanál volt, utána szopizott. Ő őrjöngött, amikor elvettem, a szájától a kanalat a következő falatért, öklendezett, félrenyelt, nem nagyon tudtam etetni. Jó egy hónap volt, amíg megszokta, most már szépen eszik.

Addig azt csináltam, hogy minden két kanál között cumit dugtam a szájába, amivel nyammoghatott, aztán jött a következő kanál. Vagy kis teát raktam cumisüvegbe és két kanál között ivott kicsit. De így is nagy harc volt.

2013. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is betartottam,hogy 6 hónapig semmit nem kapott,jó a Vigantolt kiskanálból,de az egy másodperc míg beadom neki,most kezdtük a hozzátáplálást és nem nagyon megy sajnos...:(
2013. máj. 25. 12:51
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Semmi baja nem lesz, ha van elég tejed, és kicsit vársz a hozzátáplálással, vagy lassabban haladtok!
2013. máj. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Cumisüveg: nem volt.

Kanál: nem fogadta el, egyáltalán, csak vmikor 11 hónapos korában.


Addig: BLW

azaz kis falatkákat kapott. szopott, mint előtte igénye szerint, amikor pedig evett a család, odaült velünk és mindenből tettem elé, ami mehetett neki (tehát pl. tojást, szalámit, tejeset nem)


[link] (nem az én oldalam, csak rákerestem neked)

2013. máj. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
9 hónapos koráig csak szopott, onnan BLW, de 12- 13 hónapos korától kétkanállal(egyel én etettem, a másikkal ő ügyeskedett) is evett, másfél évesen egyedül kanalazott. Cumisüveg nem kellett, pohárból és sportkupakos flakonból ivott.
2013. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!