Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell tudnia egy most...

Mit kell tudnia egy most betöltött 3 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Állítólag már kellene magától oldalra fordulnia és ha megfogom mind a két kezét és felhúzom akkor már tartania kellene a fejét, tehát a törzsével kellene együtt jönnie a fejecskéjének. Legalábbis a védőnőnk szerint. Nekem csak az a gondom, hogy ma lett 3 hónapos. Nem korai még ezeket csinálni? Vagy valami gond van vele?
2013. máj. 25. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Ez butaság! Barátnőm babája 5 hónapos és még csak most kezdett el forgolódni! 3 hónaposan még semmi ilyesmit nem csinált! Védőnőd hülyeségeket beszél!
2013. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Azért a fejét már tényleg illene tartania 3 hónaposan, mégha lassabb is a mozgásfejlődése. Azt nem korai gyakorolni egyáltalán. A forgolódás majd megy magától, tedd sokat hasra.
2013. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha hason van akkor már szépen emeli a fejét. Csak akkor nem ha a hátán fekszik és én ülésbe felhúzom. Mert a védőnőnk szerint felhúzás közben a törzsével emelnie kellene a fejét is, neki meg még hátra bicsaklik. Ha ül már akkor is megtartja a buksit.
2013. máj. 25. 14:13
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Az enyém most 3,5 hónapos. A 3 hónapos státuszon ő sem fordult magától oldalra, és ha ülő helyzetbe húztam, az ő fejemelése sem volt stabil. Hason és ölben ő is szépen tartotta. A védőnő azt javasolta, hogy naponta párszor húzzam fel lassan ülő helyzetbe. Azóta tényleg ügyesebb.

Ne parázz! Egyes babák tudják, mások MÉG nem, de csak idő kérdése! :-)

2013. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Nekünk tornáztatnunk kellett,mert ha húztuk fel,lent maradt a feje.

Mikor kiszűrték fejlődésneurológián,3.5 hónapos volt.

Hason amúgy ő is szépen tartja a fejét,de az a hát izom miatt van,ami miatt pedig lent maradt a feje,az a nyak izom.

2013. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És mikorra jön neki helyre a nyakizom? Kinek mennyi ideig kellett tornáztatni?
2013. máj. 25. 21:40
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó vagyok.

Nekünk kiszűrték fejlődésneurológián és a elküldtek minket gyógytornászhoz,mutassa meg,milyen gyakorlatokat kell itthon csinálni. 2hétig tornáztattam,de játéknak hitte,tetszett neki és azóta gyönyörűen emeli fejét,meg is dicsérték!

2013. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És ezt most miért kellett lepontozni???
2013. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia! Én zöld kezeket nyomtam, nem értem én se a lepontozást. Nincs jobb szórakozása?
2013. jún. 4. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!