Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kislányom nagyon...

Ildikóka000 kérdése:

9 hónapos kislányom nagyon rosszul alszik, fáj a hasa. Ti mit javasoltok, hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés
Tápszert nem kap, csak anyatej, főzelék, gyümölcs, és sinlac pép az ételei. Szívesen eszik, édesen játszik, de nem nagyon tud büfizni, ezért ha lefektetem, hamar felébred és akár evés után 2órával is büfizget éjjel, ha felveszem! Bukni, nem bukik! Nagyon sajnálom szegényt, légyszi segítsetek!

2013. máj. 25. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerinted a hasa fáj?

A gyerekeimet addig büfiztettem, amíg nem tudtak fordulni. Utána hason simán büfiztek. Egy ülni tudó gyerek büfizik,a mikor jön és kész.

Volt, hogy az enyémek éjjel büfiztek, de sose láttam úgy, hogy zavarná őket, már nem újszülöttek...


Második félévben általában gyakrabban ébrednek: fogzás, mozgásfejlődés, szeparációs szorongás, nappali ingerek feldolgozása. Ezek valamelyike, vagy mindegyike.

2013. máj. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát 9 hósan már tényleg önállóan büfiznek. Védőnő mit mond? Gyerekorvos?
2013. máj. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Este szopizik, azután elvileg büfizni kéne, mindegy hány hónapos szerintem. Amúgy biztos, hogy a pocija fáj, mert ahogy felveszem, mindjárt büfizik, és utána megnyugszik! De ha lefektetem, akkor kis idő után, sokszor olyan mintha visszajönne az étel e kis torkába. Nagyokat nyel, és el kezd sírni.. Nem alszik mélyen, nyugodtan, és ha simizem a pociját, az jó neki.
2013. máj. 25. 14:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Gyerekorvoshoz jövő héten megyünk, a védőnő vcalami cseppet emlegetett, de azt mondta, hogy várjuk meg a doki véleményét, amit persze meg is teszek! CSak szeretném tudni, ha valaki hasonlót tapasztalt, akkor mi segített!
2013. máj. 25. 14:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Most látom a válaszod. Esetleg olvass utána refluxnak, talán az lehet, azt fogják mondani.
2013. máj. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2013. máj. 28. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!