Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtok babátokra kis...

Mikortól adtok babátokra kis cipőt? És milyet?

Figyelt kérdés
Nemsokára feláll a lányom és nem tudom akkor már kell rá adni cipőt?Milyen legyen:puha talpú vagy kemény,tartsa a bokát?Milyen márkát ajánlotok?
2013. máj. 25. 15:45
 1/6 Kerria ***** válasza:

10 hónaposan vettem neki egy zárt siesta márkájú cipőt, bár ekkor még nem ment, de a tél közeledtével, ezt adtam rá, ha vittük valahova. Aztán télen elkezdett járni, így a cipő még használva is volt! :)


Felépítését tekintve, keményebb talprész, és körbe öleli a bokáját. Amit megbántam, hogy tépőzáras. Ezt tanulja meg a leggyorsabban leszedni :)


Ha szobába szeretnéd ráadni, akkor inkább puha talpú legyen, könnyebben tanulja vele a járást. Ha már jár, akkor inkább a keményebb talpú a kedvezőbb. Legalábbis nekem ezt mondták.

2013. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:)Még csak majd most fog felállni,ezért is kérdezősködöm cipő ügyileg,annyi féle fajta van:Salus,Superfit,Elephanten,Siesta,Szamos,Liliputi...stb!És már csak az utánanézésben összezavarodtam:(!
2013. máj. 25. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Lakásban egyáltalán nem szabad semmiféle cipőt adni a gyerekre, nem tesz jót neki.

Akkor kell csak neki cipő, ha már önállóan tud menni több lépést, akkor is csak utcára.

2013. máj. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kerria ***** válasza:
Kedves utolsó, maradjunk annyiban, hogy lakásfüggő a dolog. Nálunk csempe van, és ilyenkor amikor nem fűtünk, az már hideg lenne neki (zoknin keresztül is). Az én lábam is fázik!
2013. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amikor elindult.11 hónaposan.superfit márkájú kis szandált.
2013. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!Bentre én sem tervezek cipőt ráadni,csak csúszásgátlós zoknit.Szép napot!
2013. máj. 26. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!