Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik azok a babafelszerelések,...

Mik azok a babafelszerelések, babaápolási holmik amiket megvehetek még a születése előtt?

Figyelt kérdés
Most van egy kis pénzünk,és arra gondoltam megvenném őket ne az utolsó pillanatba vagy már a bébivel kelljen utánuk futkározni.Van még vissza egy kis időm de később nagy pocakkal nem akarok utazgatni...Az alap,h.babakocsi,kiságy,ruha.Nem ilyenekre gondolok.
2013. máj. 26. 08:36
1 2 3
 1/22 Kerria ***** válasza:

Akkor mire gondolsz?


Ha szoptatni tudsz, akkor az etetéssel nem lesz gond. Pelenka kell, de abból sem kell az elején betárazni.

Ápolási cuccokat felírja majd a gyerekorvos.

2013. máj. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
textilpelusok, babakád, rendes 1-es méretű pelenka (1-2 csomag), pár csomag törlőkendő, mellszívó (bár nem babaápolás, de nagyon hasznos, főleg a tejbelövellés idején), cumisüveg a biztonság kedvéért (mondjuk nálunk sosem kellett egyiknél sem, de jó ha van), lázmérő, orrszívó, melltartóbetét, intimbetétek (szintén magadnak, és szintén jól jön),
2013. máj. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, még

magadnak; jégzselé (baromi jól jön, ha vágtak, vagy szakadt a gátad)

fültisztító/vatta (mindenki másra esküszik köldökápolásnál)

A fürdetőt, alkoholt, hintőport, popsikenőcsöt, D és K vitamin a gyerekorvos írja majd fel, ha megszületett a pici.

2013. máj. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Mosható pelusa lesz.Igen ilyenekre gondoltam.És a fürdető stb meddig kell a gyógyszertárit használni?
2013. máj. 26. 08:48
 5/22 anonim ***** válasza:

Az első 2-3 hónapban, aztán lehet venni Gabit, Johnsonst, DM-eset, Rossmanosat, ami szimpi.

Neogranormon, vagy Bepanthem kenőcs jó ha van (akár sebes mellbimbóra, akár ha kiütéses a babapopsija, de ezeket nem lehet mindig használni)

2013. máj. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Mást nem nagyon vettem. Ha félős vagy, akkor légzésfigyelő, bébiőr (nekem egyik sem volt, csak veszélyeztetett babánálé vennék (bagózás terhesség alatt, előfordult baj a családban koraszülés, oxigélnhiány, amúgy szerintem nem kellenek ilyenek....)

Ami nekem szuper volt még, a hordozókendő, főleg amikor már 2-en voltak....

2013. máj. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Akkor azokat is megvehetem már most is?A fürdetőt,kenőcsöt?

Eláll a szekrénybe addig.

2013. máj. 26. 08:52
 8/22 anonim ***** válasza:
Persze, megromlani nem fog, de először az érzékeny bőr miatt lesz érdemesebb a doki által felírt patikai fürdetőt, popsikenőcsöt használni....
2013. máj. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nekem a csatos hordozó szimpibb,meg azt párom is felvenné. :-)Tervezem ennek a vásárlását is.
2013. máj. 26. 08:53
 10/22 anonim ***** válasza:
ezeket viszont csak születés után írja fel
2013. máj. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!