Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenka kuka a jobb,...

Melyik pelenka kuka a jobb, az Angel care vagy a Tommee Tippee?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 09:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
30%
nem mindegy melyikbe dobod a használtat???
2013. máj. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hát nem egészen)) mivel ha jól tudom akkor a Tommee Tippee jobban lezárja a pelusokat egyébként meg a kérdésre kértem a választ . )))
2013. máj. 26. 09:29
 3/23 anonim ***** válasza:
24%
A kommentedben meg is válaszoltad a kérdésed
2013. máj. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
nem mert azt írtam ha jól tudom akkor ez a jobb .De mivel még nem volt egyik se nekem ,így azt várom olyan vélaszoljon akinek van
2013. máj. 26. 09:34
 5/23 anonim ***** válasza:
20%
Az oké hogy megveszed a kukát, de arra gondoltál, hogy havi szinten venni kell bele a zsákot is, hisz napi 6-7 pelenka fogy, az havi szinten kb. 180-200 db!!!
2013. máj. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam erre is de két kicsinél muszáj mert a 3 lakunk és hát nem igen tudok mindig leszaladgálni a pelusokkal
2013. máj. 26. 09:57
 7/23 anonim ***** válasza:
35%

Bocsi az offért


de erre sajnos nem tudok válaszolni....


nekem hagyományos pedálos kukám van és SEMMILYEN szag nem árad belőle. Én fölöslegesnek tartom ezt a pelenka-kuka dolgot, nem beszélve a bele való zsákról... egy újabb fölösleges dolog, csak hogy költsd a pénzt....... Ha nem kell már majd a pelenka,mire használod? Eladod? max fele áron,mint amennyiért megvetted!


Szerintem ne vegyél egyiket se, de ha nagyon ragaszkodzs hozzá,akkor neten nézz utána, melyik "mit tud".

Google a barátod,hátha találsz valami "okosat"

2013. máj. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
36%

7 vagyok


ja és nekünk is emeleten vannak a hálószobák- gyerekszoba,és a pelenkázó mellett van a kukánk. És mondom,nulla szag

2013. máj. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%

3.-on lakom, minden nap egyszer viszem le a szemetet, nincs semmi szag.

Nem nagy kukazsákot használok, mert az nem telne meg 1 nap alatt, hanem olyan pici nejlonokat, amiben a boltban lehet tenni a gyümölcsöt, péksütiket.

Mindig hozok a boltból 3-4 db-ot pluszban, így ez is ingyen van :)

2013. máj. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Értem , én is zacskókba teszem de szag mégis van ,és szeretnék egy ilyen kukát venni ezért írtam ki a kérdést ,hogy akinek van ilyen kukája az mondjon véleményt róla. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2013. máj. 26. 10:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!