Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történhetett 6 hónapos, jó...

Mi történhetett 6 hónapos, jó alvó Kislányommal?! Éjjeli evés, nem alvás, stb.

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja nincs nyugodt éjszakánk. 7órakor alszik el általában 6hónapos Kislányom, eddig aludt onnantól kb éjjeli 1ig, amikor evett egyet (tápszeres) és aludt tovább reggel 6ig. A doktornő javasolta, hogy térjünk át éjjel a teára, elég neki 4evés. 1 hétig próbáltuk a teát, de 2-3deciket ivott meg éjjel, 3-4 ébrenlét közben, annyira éhes volt, reggel pedig már 5 órakor kukorékolt a kajáért. Abbahagytuk, tápszert kapott újra, mikor felébredt, viszont kb a teás próbálkozás óta 5-6x sírdogál éjjel, iszik teát, tápszert, mindent,hogy megnyugodjon, viszont sokszor vissza sem alszik, 1-2órát játszik a kiságyban. Hulla fáradt vagyok, nappal ugyan jó alvó, de rengeteg dolgom van itthon, nekem a nappali alvás kizárt. Sokszor sikítva sír fel, gondoltam a fogzásra, duzzadt és fehér az ínye, de már vagy 3 hónapja... Mi lehet a gond? Mit tegyek, hogy ne keljen ennyiszer? Hogy szoktassam le az éjjeli evésről? Egyátalán egy ennyi idős babát le kell róla szoktatni? 7,5kiló és 66cm
2013. máj. 26. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Húú hát nem értem miért javasolt 4evést a doki??Megindokolta valamivel?Az én kislányom 6hósan 5-6szor evett napközben.Lehet ez borította meg kicsit a napirendet.
2013. máj. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet. Kb 1 hónapja kel enni éjszaka, igaz ő csak 1szer, van, hogy elég neki a tea, de akkor egy teljes cumisüveggel megiszik, van, hogy tápi is kell, mert különben nem alszik vissza. 4szeri evés szerintem még kevés neki. Az én kislányom 3szor eszik tápit, kétszer főzeléket. Fürdés előtti étkezésre adok neki húsos bébikaját vagy tejpépet, estére pedig több tápszert eszik, ha nem alszik be rajta. Ha megeszi mindet, tovább bír aludni. A foga miatt is fel szokott sírni néha, akkor bekenem az ínyét és megnyugszik.
2013. máj. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!