Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire normális, hogy egy...

Mennyire normális, hogy egy 10 hós kislány csak átfordulni tud?

Figyelt kérdés
Ha otthagyják valahol akkor 1 m belül nem is tud mozdulni.

2013. máj. 26. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem normális.
2013. máj. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semennyire :( Már kúszni-mászni minimum kéne neki. De felülni is...
2013. máj. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Azért nem kéne így a frászt hozni szegényre...Mindenképp beszélj a gyerekorvossal,minnél hamarabb!!Valószínűleg neurológushoz el fog küldeni titeket!
2013. máj. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs gond, de neurológus vizsgálja meg. Fiam és lányom is már felállt a kiságy rácsába kapaszkodva 10 hónaposan.
2013. máj. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem hoztuk rá a frászt! Megkérdezte mennyire normális-e, hogy csak átfordulni tud, és válaszoltunk a kérdésre. De, gondolom ő is tudja, hogy ez nem normális, különben nem kérdezte volna meg.
2013. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lányom kedden lesz 10 hónapos. Felülni és mászni még nem tud, állni főleg nem. Viszont olyan gyorsan kúszik, hogy alig bírom utólérni. Semmi baj a mozgásfejlődésével, főleg, hogy egyik napról a másikra változhat a dolog.


Én is megnézetném egy szakemberrel azért, biztos, ami biztos.

2013. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem az én gyermekemről van szó hanem egy ismerősé. Az én fiam 7hónaposan felált, nemsokkal utánna már járt. De az ismerős azt mondja, hogy ez így van jól és nem is foglalkozik vele.
2013. máj. 26. 10:56
 8/11 Anikó1985 ***** válasza:
Hát volt egy ismerősöm ugyan neki még 7 hós volt a baba mikor csak fordulni tudott, de ezt is furának tartottam mivel az én fiam már rég mászott és felállt. De az még egyáltalán nem volt baj mivel valószínű ő nem fog mászni hanem rögtön járni. 10 hósan viszont már azért valaminek történnie kellett volna szerintem, de lehet az is hogy nem foglalkoznak vele annyira. Én orvossal vagy védőnővel mindenféleképpen konzultálnék a dologról.
2013. máj. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem normális...Az én fiam 10hós volt és már nem,hogy ülni ,forogni,felállni tudott,de elis indult.Persze minden gyerkőc más és más,de nézesd meg.
2013. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10 hónaposan ez egyáltalán nem normális. Ha mást nem, kúsznia már mindenképpen kellene.
2013. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!