Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még valaki, akinek 4...

Van még valaki, akinek 4 hónaposa szintén 5-6x szopizik éjjel?

Figyelt kérdés
totál kivagyok,tudom hogy én rontottam el,ha megmoccant cici a szájába csak aludjunk...ha nem adom,ordítás és felveri a környéket de megelégeltem,cumizni nem cumizik,ha kipakolom és nem velem alszik ugyan úgy kel és szopira alszik vissza,most azt találtam ki hogy kap vizet cumisüvegből,igaz hogy egyiket sem ismeri,szerintetek? van egy nagyobbam,őt sem akarom felverni vele,apa is dolgozik másnap,viszont én is hulla vagyok.egyébként nagyon jó húsban van,szóval nem ez a gond,szerintem ennyiszer nem kellene ennie egy éjjel,volt valakinek ilyen mit csinált,ami bevált? köszönöm!
2013. máj. 26. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Volt egy idő, mikor nekem is rengetegszer ébredt éjjel (6-8 alkalommal is), és ugyanígy csak cicin aludt vissza. Mikor már nem bírtam, magam mellé vettem, úgy könnyebb volt. 4 hónaposan még nagyon picike, lehet, hogy fogzik is, szüksége van a közelségedre.

Nem mondom, hogy könnyű volt, de túléltük, én nappal nem éreztem annyira megterhelőnek, mert hamar vissza aludt a cicin.

Én most a helyedben nem alkalmaznék semmi drasztikus módszert.

Egyébként most másfél éves a kisfiam, és még mindig cicin alszik el, és kb. 3 alkalommal ébred még éjjel, de csak mellé fekszem pár percre, és vissza is alszik. Ha rosszul alszik, néha még most is magam mellé veszem.

Szerintem hiába próbálkozol a cumisüveggel meg vízzel, mert ilyenkor rád van szüksége. Én csak azt tudom tanácsolni, ha még bírod egy picit szusszal, próbáld magad mellé venni és túlélni ezt az időszakot, el fog múlni ez is.

2013. máj. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előttem lévő nagyon jó vállaszt adott,igen vedd magadhoz te is ki pihened igy magad,én mind az öt gyermekemet igy cicizttem aludtunk,2x3xébred.(jelenleg5hós babám van).
2013. máj. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi,azt nem írtam vagyis csak utaltam rá,mellettem van :) születése óta,akkor még legalább 3 óránként kelt! bárcsak visszatérne legalább az,remélem bírom még egy ideig,én sem szeretnék drasztikus lenni.
2013. máj. 26. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!