Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,2 éves vagy afölötti gyereke...

1,2 éves vagy afölötti gyerekek anyukái, nektek hiányzik a kisbaba-kor? Mit szerettetek benne a legjobban?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 12:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem. A mostani időszakot sokkal jobban élvezem.

A lányom hasfájós volt, hipotónia miatt nem tudott rendesen szopni, ezért úgy 3 hónapig iszonyat szenvedés és fájdalom volt a szoptatás. A hozzátáplálás szintén katasztrófa volt.


Az egyetlen ami hiányzik, az az, amikor már rendbe jött a szoptatás, simogatta a mellem, mosolygott, aztán együtt elaludtunk.

2013. máj. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiányzik egyátalán most már tudja mondani mit szeretne ,nem kell találgatni .
2013. máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden kornak megvan a maga szépsége :).
2013. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Az 1,2 eves az pontosan mekkora?
2013. máj. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a másfél éves korra gondolt a kérdező! ??


1.kérdésre:

Nekem néha igen is hiányzik, mert ikreim vannak és nagyon nyüzsgők amióta elindultak! Annak meg már lassan 1 éve!

Nem volt könnyű a csecsemő kori időszak sem, de néha azért visszasírom! Főleg amikor ketten három fele mennek/ szaladnak, vagy éppen nyávognak valamiért, és nem tudják még elmondani hogy miért, vagy elkezdenek mindent ki/le pakolni!!!!! :(


Ennek ellenére Én is azt mondom, hogy minden kornak megvan a maga szépsége!!!



2.kérdésre:

Én azt szerettem benne a legjobban, hogy sokat mosolyogtak a kis fogatlan szájukkal, nem szaladgáltak el és ettek + aludtak! Igazi minta babák voltak!!!!!!!!!!

Most meg igazi fiúk!!! :D ;)


Ikres

2013. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kisbabakor meghittsége, az a csendes összebújásos babaillatú miliő hiányzik egy kicsit.

De imádom a felfedező-korszakot is, meg mindegyiket.:)

2013. máj. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az 1,2 évest úgy értem, hogy 1 éves, 2 éves, stb. Köszönöm a válaszokat. Csak nekem sok kisgyerekes ismerősöm mondja, akinek már nagyobb a kicsije, hogy úgy hiányzik neki, hogy legyen egy kisbabája, szóval, hogy kimondottan a kicsi baba kor. Nekem még nem született meg, de biztos vagyok benne, hogy minden kornak megvan a maga szépsége. :)
2013. máj. 26. 16:46
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem soha nem lesz vége.....nekem nem hiányzik egyáltalán, azt hittem nem élem túl az első 3 hónapot. Szerintem tesó sem lesz emiatt.
2013. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó,mi volt ez a nagy probléma?
2013. máj. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%
Annyiban hiányzik mindössze, hogy ott maradt, ahova leraktam, és nem kellett állandóan az életveszélyes helyzeteit elhárítani (ilyesmire egy plüssjátékkal is képes...). Én inkább azt várom, hogy "használhatóak" legyenek.
2013. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!