Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébikajával hogy álltok?

Bébikajával hogy álltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, olyan kérdèsem lenne, hogy a kész üveges bébiételek, ami ebédre való, pl: sütőtökös csirke almàval, ez megfelel egy teljes èrtèkü ebédnek? A gyerekorvosunk mindig azt mondja hogy a babànak az igazi ebèd amibe van krumpi. Akkor most ezekbe a megvett üveges kajàkba keverjek krumpit, vagy elég tàpèrtèkü magàba is az üveges. Segìtdetek! Köszi!

#evés #Hozzàtaplàlàs
2013. máj. 26. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért mondja a krumplit,mert az laktató, de sok üveges bébikajában is van krumpli, nézd meg az összetevőket.


Vagy legalábbis nekünk a védőnő mondta a krumplit, mert hogy attól tényleg jól lakik.

2013. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy teljes értékű ebéd. Akár te főzöl, akár üvegeset adsz a babának nem kötelező minden nap krumplit ennie.
2013. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a valaszokat, mert a kisfiam mar kezd undorodni a krumpitol ugy veszem eszre...azert is kerdeztem.
2013. máj. 26. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Még ilyet nem is hallottam:) pedig 3 gyerekem van. én sokszor adtam anno üvegeset a gyerekeimnek, nem lett tőle bajuk, se nem maradtak éhesek.
2013. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom nem eszi meg amit főzök neki csak hébe hóba.Így kicsit becsapom.:)

Az üveges bébiétel feléhez főzök neki pici krumplit,összeturmixolom így 1 üveg 2x elég neki.(pl.sütőtökös).

Van,hogy hetekig megeszi van,hogy utána pedig nem.Pedig tényleg változatosan és finoman főzök neki.És tényleg fordítok rá időt.

Illetve én a krumpli helyett 3 gabonás sűrítővel sűrítem a pépjeit ha én főzök és már unja a krumplit(mert annak más az állaga nem olyan krémes),mert bizony van,hogy megunja.Mi sem eszünk minden nap krumplit.

2013. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!