Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a kedvenc játéka 1,5- 2...

Mi a kedvenc játéka 1,5- 2 éves gyermeketeknek? Mit érdemes venni? Lego, puzzle?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Az én fiam 21 hós, de szerintem minden gyerek más és más. Mi autózunk, mindig, mindenhol és a századik autónak is nagyon örül. De szerintem, talán ami általános, az a formabedobó, de valami nehezebb már, az talán minden kisgyereket leköti. Remélem tudtam segíteni.
2009. okt. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Műanyag lábbal hajtós motor, tologathatós játékfűnyíró, és építhető kocka (ha olyan "jó" dobálós korszakában van a gyermeked, akkor megéri gumikockát venni mert a műanyag kocka állandó messzire hajingálásától maradandó halláskárosodást szenved a szülő :))
2009. okt. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lábbal hajtós motor,tolható talicska,bevásárlókocsi,fűnyíró,lego,autók,rajzlapok-szines ceruzák.
2009. okt. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
A lego meg a puzzle azert nem ajanlott, mert a gyerek befalhatja es konnyen lenyelheti a kis darabokat.Na de ezt minden szulo maskepp gondolja.
2009. okt. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a tologatós járművek(16 hónapos kisfiú,de akár babakocsi is jöhet neki),rajzoló tábla(az a mágneses,letörölhető),nagy formájú építőkockák,autók,persze...könyvek(autós,állatos)
2009. okt. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagy dömper, fűnyíró, kismotor - ha a nappali elég nagy vagy ha van fedett terasz. A 17 hónapos kisfiam kedvence a Fisher Price Ugráló zebra, használtan vettük ismerőstől, és imádja.

Fogantyús fa kirakók, készségfejlesztő-játszó asztal, autók. A lego duplo kicsiknek való, elég nagy, nem kell félni, hogy lenyeli. Ugyanígy a puzzle is megfelelő, csak figyeld a méretét. Ezt is lehet kapni fából (4-6-12részes)ennek akkor sem árt, ha kicsit megrágja.

Most kaptam e-mailt a Fakopáncsnál ( [link] )15 % kedvezmény van minden termékre. Nézz szét ott is, hátha találsz megfelelőt.

2009. okt. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a csodás ötleteket!
2009. okt. 5. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!