Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az ultrahangos hideg párásitób...

Az ultrahangos hideg párásitóba/amit gyerekszobába ajánlanak/. Melyik az a fajta ami olcsóbb és nem kell bele szűrőt venni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Én Dyras márkájút vettem a Vaterán,egy üzletből(új termék,garanciával).Teljesen halk,nem kell benne szűrőt cserélni,nagy a víztartálya,ha jól emlékszem 8000 Ft körül volt.

Nagyon jól szuperál nálunk.( gégegyulladással volt 3 napig kórházban a kisfiam,ott is ment párásító a szobájában,akkor vettem neki egyet hamargyorsan)

2009. okt. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk Vivamax van. Nem kell benne semmit sem cserélni, de nem a legolcsóbb. Nagyon halk, hatalmas tartálya van, ózonos, és van hozzá távirányító. 15000 Ft volt.
2009. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is Vivamax van, de nem az ózonos, távirányítós, hanem a sima ultrahangos hidegpárásító. most akciós a gyógyászati segédeszköz boltokban okt.8.-áig.12990 helyett 7990 Ft.Szerintem nagyon jó. Halk , 5 literes a tartálya.
2009. okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!