Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor üveges bébiételt adtok...

Amikor üveges bébiételt adtok 1 év körüli babátoknak elég egy üveg egy étkezésre (ebéd vagy vacsi)?

Figyelt kérdés
Kisfiam 13 hós és elég jó evő:) Amikor én főzök neki az általában 200-300gr között van.Mivel megyünk 2 hét múlva egy hétvégére szállodába ezért szerzek be neki üveges bébiételt, csak félek egy üveg az kevés lesz neki.Nálatok hogy van?Köszi előre is.

2013. máj. 27. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, elég. De inkább az már gyerekmenü, kicsit több.
2013. máj. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
:) A 9 hós kisfiamnak nem elég egy üveggel, de a kislányomnál is kettőt kellett venni. egy év körül már főleg. Enyémek is jó evők :)
2013. máj. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 gabszem ***** válasza:
a biztonság kedvéért vigyél többet, bár azért egy elég szokott lenni, vigyél nagyobb üvegeset. De úgyis fog a Ti kajátokból is enni gondolom.
2013. máj. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én mindig olyat veszek, ami minimum 210 g-os, ilyenek a Kecskemétinek vannak, azt hiszem 8 vagy 10 hónapos kortól nagyobbak... Mi ebből szoktunk venni utazáshoz pl, és elég szokott lenni.

A Dm sajátmárkás bio bébiételei pedig 250 g-osak amik ilyen nagy babának valók, azt is kóstolt már egyet a lányom, azt is szerette, és be is ment az utolsó falatig :) A Rossmannak is biztos vannak ilyen nagy üvegesei, mert minig hasonló a termékpaletta...

Egyébként ő is házi kosztot kap és jó étvágyú. Úgyhogy ezeket ajánlom 210-250 g-osokat.


Egyébként az Univeres 190 g-osból lecsúszott neki kettő is, mert hígabb is volt, úgyhogy olyat én soha többé nem is vettem...

Jah, a Hippnek is van 210 g-os, csak 500 ft körül van, azt is szerette és elég volt, mert az is sűrű, a halasat próbáltuk. Majd ha akciós lesz kap megint olyat is...

2013. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy évesen már nem bébiéátlt adtam nekik, hanem a mi kajánkból ettek. A bébiételtől már nem laktak jól.
2013. máj. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor szerintem nagyobb kiszereléssel biztosítom be magunkat:)

Az univert nem eszi meg,azt már korábban is próbáltam,egyszerűen öklendezik tőle.

Még ebben a pár napban tesztelem melyiket szereti:)

A baj, hogy a darabosat nem eszi meg, kiveszi a darabokat a szájából, ezért ugyan szoktam kóstoltatni a miénkből, de inkább csak csámcsog rajta és nem eszi meg.

2013. máj. 27. 15:53
 7/9 anonim ***** válasza:
13 hónaposan már az én kisfiamnak is elkezdtem a mi kajánkból adni, ha nem volt túl fűszeres. Ő azonban inkább többször keveset evett (bár a mai napig így eszik), kb. fél üveg kaját evett meg egyszerre, vagy még annyit sem, ennek ellenére nőtt mint a gomba. :) Amúgy a szállodákban is kell hogy legyen bébiétel, kérdezz rá! Ha svédasztalos ellátás van, lehet, hogy külön fizetni sem kell érte. Ha pedig mégis vinni kell, akkor inkább többet vigyél, de gondolom valami bolt azért ott is lesz, ha pótolni kell.
2013. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Minden kornak megfelelő mennyiségű bébiételt csinálnak, hogy jól lakjanak a babák, nyilván egy 4 hónapos bébikajával már nem lakna jól a tiéd. Szóval nyugodtan vegyél neki a korának megfelelőt és jól fog lakni. Kislányom ugyan még nem 1 éves, hanem 9,5 hónapos, de ha én főzök neki, több lesz, mint az üveges, enyémből van, hogy hagy, de van, hogy másfél tányérral megeszik :)! De úgy vettem észre, hogy az üveges is elég neki, ha azt eszik, akkor már 220 ml-t kap, simán jól lakik azzal is.
2013. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kislányom hol jó evő, hol nem... De egy szállodás wellneshétvégén simán megeszik két 220gros főzeléket egy nap.
2013. máj. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!