Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetesem 2 óránként enne 90...

3 hetesem 2 óránként enne 90 ml-t. Mi a baja?

Figyelt kérdés
tápszeres egy etetés altatással, büfivel pelenkázással kb 1,5 óra, de 20 percnél többet nem alszik egyszerre. Mit rontottam el?
2013. máj. 27. 16:45
 1/9 A kérdező kommentje:
3,5 kg
2013. máj. 27. 16:45
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy éhes? Lehet, hogy fáj a hasa. Nem mindig alszanak az evések között. Nem tudom már, mennyit kell enniük ilyenkor, de én egy kicsit húznám az időt 2 etetés között. Nem biztos hogy baja van.
2013. máj. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jaj még nagyon picike. Minden új neki. Szerintem is próbáld meg húzni, hogy legyen 2etetés között 3óra (persze azért ne kinozd, ha tényleg muszáj már, inkább adj neki enni).

Az én babám is tápszeres, 6hetes korára nőtte ki a hasfájást. Lehet a te babádnak is fáj a pocija, vagy csak nem tud pukizni. Próbálj meg neki édeskömény teát adni.

2013. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Se puki, se büfi nem bántja, mert azt is merem milyen. Csak fejhangon üvölt/alapjáraton így működik/ és cuppog/ha felveszem mindig így jelzi ha éhes, olyan mint a kereső üzemmód/
2013. máj. 27. 17:10
 5/9 A kérdező kommentje:
A köményt már próbáltam korábban, nem jött be. Espumizan van itthon.
2013. máj. 27. 17:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia szerintem a hasa lehet a probléma mert ilyen korú gyerekek általába max 50 ml esznek, a lányom is tápszeres volt és 3 óránkánt evett 30ml :)
2013. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A súlyához hivatalosan is 7*90-et kellene ennie. Csak most többször kérte és meg is ette.
2013. máj. 27. 17:25
 8/9 anonim ***** válasza:
3 hetesen van növekedési ugrás, könnyen lehet, hogy megnőtt az igénye. Próbáld meg hogy többet adsz neki egyszerre, mondjuk 120-at. Az nem túl jó ha gyakrabban eteted, mert fájhat tőle a hasa. Nekem is 3 hetes a fiam, de ő anyatejes egyelőre, így nem tudom mennyit eszik egyszerre, de elég sokáig elvan egy evéssel, sokszor akár 5 órát is (én meg nem keltem fel enni, első babánál sem csináltam). Ő sem mindig alszik el evés után, sokszor 2 órán át is ébren van.
2013. máj. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is növekedési ugrás lesz.Az enyém is 3 hetes,és van mikor 120-130-at eszik.Először azt hittem a hasa fáj,csináltam vele mindent de csak üvöltött megállás nélkül szegény.Aztán próba szerencse,többet kapott.Úgy aludt,mint a kis angyal.Minden baba más,valakinek sok az ajánlott mennyiség valakinek kevés.
2013. máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!