Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van mostanában valami új...

Van mostanában valami új csodaszer hasfájásra? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk másfél évvel ezelőtt a Chamomilla homeopátiás golyócska segített. Ha még nem próbáltad, érdemes!
2013. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És mikor adtad, evés előtt, vagy hasfájáskor? Mennyit és milyen hígításút?
2013. máj. 27. 17:34
 3/10 anonim ***** válasza:
nekünk az infacol szuszpenzió segített. kb 1300 Ft
2013. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi minden cseppet kipróbáltunk, semmi nem segített. A mecsek baby tea kicsit enyhítette a tüneteket, meg az, hogy hason altattuk. De összességében meg kellett várni, amíg elmúlik. Ja és diétáztam, nem ettem tejterméket, paradicsomos, puffasztó dolgokat.
2013. máj. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Colief, ez új állítólag. Marha drága én csak azt tudom. (még nem született meg a babám, előző gyerekemnél pedig ez a szer még nem volt, az infacol semmit se ért).
2013. máj. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
volt is, lesz is. A neve: szőlőmagpárna. Kb 1000Ft DM, Rossman. Mikróban fel kell melegíteni, és a pici pocijára tenni. Pukizgat is tőle, és jót is alszik. Nekünk mindenféle Infacol meg Espumizan kúra hiábavaló volt, ez jött be. :) Bátran ajánlom.
2013. máj. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez a meggymagpárna volt jó. Tápszeres vagy anyatejes?
2013. máj. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Anyatejes. Van párnánk, de nem használ neki :( Eddig amúgy nem fájt a hasa, csak 3 hetesen kezdődött és egyre durvább.
2013. máj. 28. 09:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy Te eszel probiotikumot, ez segíti az Ő emésztését is.
2013. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hallottam azt is, hogy normaflore-t is adnak a babáknak. Ezt próbálta már valaki?
2013. máj. 28. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!