Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hol veszitek a gyümölcsöt,...

Ti hol veszitek a gyümölcsöt, zöldséget a babátoknak?

Figyelt kérdés

Most kezdem a hozzátáplálást, és almát vettem. Sajnos most csak a közelben a Sparban kaptam, de nem tudom, mennyire érdemes az onnan vett almát odaadni. Zöldségesnél holnap délelőtt tudnék venni, ha nyitva lesz, a piac messze van, ott nem tudok venni most. Bár kérdés, hogy a zöldségesnél, piacon lévő mennyivel jobb...

Ti hol szerzitek be a gyümölcsöket?


2013. máj. 27. 20:12
 1/9 Kerria ***** válasza:
56%

Zöldségfélébe szerencsém van, sokat előállítunk a kertben mi magunk.


Amit nem, vagy gyümölcs, abban meg szerencsém van, mert van egy nagyon jó zöldségesünk.

2013. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Piacon veszem főleg.

Ha úgy alakul, akkor hipermarketben is.

2013. máj. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
1 éves koráig biopiacon vásároltunk neki, azóta már csak sima piacon, vagy zöldségesnél.
2013. máj. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Boltban
2013. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Piac vagy zöldséges.
2013. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Penny, Coop, ahol épp olcsóbb.

Én nem tudom kifizetni a bioételeket.

2013. máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Én is legszívesebben biot vettem volna (bár állítólag annak sem kell mindig hinni, én már nem tudom), de nagyon aggódós vagyok ilyen szempontból, oda merjem neki adni? Most kezdjük még csak a hozzátáplálást (4 hónapos, tápszeres), de szívesebben adtam volna valami házit, vagy biopiacit...nem tudom... sajnos itt nincsenek ilyenek a közelünkben.
2013. máj. 27. 21:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Hinnye de lepontoztátok a bio anyukát! Te jó Isten milyen világot élünk amiért ezért lenézzük a másik embert...


ON:

Általában piacon vásárolok én is, néha áruházban ha olyanom van.

2013. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!

Most látom én is a lepontozások! Én mindenkinek zöld kezet adtam, számomra minden válasz hasznos volt!

Légyszíves hagyjátok abba a lepontozást, mert sokan már emiatt nem is akarnak írni, holott a kérdező számára hasznos lenne minden válasz. Nekem mind hasznos volt, hiszen mindenki megválaszolt a kérdésemet. ÉS nem az a kérdés ilyenkor, hogy TETSZIK-e a válasz egyeseknek, hanem, hogy HASZNOS-e.

Köszönöm mégegyszer!

2013. máj. 27. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!