Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy újszülött babával és...

Egy újszülött babával és frissen szült anyukával lehetne kivitelezni egy Zalaegerszeg-Budapest utat autóval?

Figyelt kérdés

A baba a vártnál korábban a született,ezért Zalaegerszegen.De amúgy az anyuka Budapesten lakik.

Szerintetek?



2013. máj. 28. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam fordított helyzet volt, mert én Budapesten szültem és ahogy kijöttünk a kórházból indultunk Veszprémbe, nem volt semmi fennakadás, amikor kijöttem a kórházból előtte megetettem a babát és aludt amíg oda nem értünk, mondjuk ZEG egy kicsit messzebb van de szerintem nem lesz belőle gond.

2013. máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az egy 3 órás út autóval!

Ablakot nem szabad lehúzni a kocsiban, ezért reggel, vagy este mennék, nem a melegben.

Na meg kérdés a baba mennyi idős, mennyire kora baba.

Lehet inkább mentővel vitetném haza.

2013. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
miért, mentővel kevesebb a távolság? Megeteted, valószínűleg aludni fog, az is lehet, hogy végig..
2013. máj. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha stabil mindenki állapota, akkor simán.

A baba jó eséllyel átalussza az utat, autóban nagyon szeretnek aludni a babák. Szükség esetén meg megálltok. Hátsóülésen simán lehet pelenkázni is ha kell, meg szoptatni is ülve.

2013. máj. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 3 hetes babával tettem meg ugyanezt az utat. Semmi gond sem volt, előtte megetettem utána végig aludt, mint a bunda. Nekem annyira nem volt kényelmes az ülés, de kibírtam.
2013. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gátseb miatt kicsit kényelmetlen lesz annyit ülni, de szükség esetén meg lehet állni. Mi Nagykanizsára járunk, az 2 óra egyébként, nem lesz ez sem 3. Autópályán menjetek. Ha a baba éhes, meg tudod szoptatni az autóban is. De ha jól értem, akkor budapestiek vagytok, tehát nem kérdés, haza kell menni.
2013. máj. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom mondani, hogy a gátseb miatt hetekig alig bírtam ülni, amikor hazajöttünk, akkor is olyan féloldalasan ültem az autóban. Ha anyuka bír ennyit ülni, és a baba is jól van, akkor kivitelezhető.
2013. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!