Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A krupp csak nálunk olyan...

A krupp csak nálunk olyan gyakori, vagy külföldön is előfordul, tudják ott kezelni, ha kórházba kell menni roham esetén?

Figyelt kérdés
Elutaznánk pár hétre, és a kisfiam miatt aggódom, van gyógyszerünk, d eha nem hat, akkor mi lesz?
2013. máj. 28. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Olaszországban tudják, én vittem a puffot is és megmutattam.
2013. máj. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm kisfiának Spanyolországban jött ki először, éjjel rohantunk vele (én fordítani), nagyon gördülékenyen ment minden, hamar kapott gyógyszert is. Hova utaznátok?
2013. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Erdélybe
2013. máj. 28. 20:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Írd ki a környékbeli kórházak nevét, pontos címét, a facebookon keress olyan csoportokat, hogy erdélyi magyarok pl. akik a környéken laknak és kérdezz ott.

Én pl. beléptem a spanyol magyarok, meg a többi csoportba, van aki csak utazást szervez és kérdeznek.... valaki biztos szívesen segít.

2013. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Vegyetek egy sós vizes inhalátor gépet.

(Nekünk ilyen van:

[link]


Mi is kétszer voltunk kórházban, de amióta ez meg van (3,5 éve!), azóta soha nem romlott le úgy a helyzet. Egy köhhintésre elkezdjük napi 3x 10 percet párázni és nem romlik le annyira az állapota. Fenistil cseppet is kap mellé.

Éjjel ha nagyon köhög, akkor is megpárárzzuk, ez mindig csillapítja akutan a köhögést.


Ha már voltatok legalább kétszer krupp miatt kórházban, akkor pulmonológus felírja a gépet receptre, nekünk így szállítási költség fejében ingyen volt.

De lehet kapni más márkájút olcsóbban is, azt hiszem.

2013. máj. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!