Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babának milyen játék?

9 hónapos babának milyen játék?

Figyelt kérdés
Milyen játékot érdemes venni egy ekkora babának?Mi az amivel lehet már fejleszteni a képességeit?
2013. máj. 28. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom 9,5 hónapos és épp most tervezzük, hogy veszünk neki olyan játékot, nem tudom pontosan mi a neve, de formákat kell a helyükre tenni.
2013. máj. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,erre én is gondoltam meg az egymásba rakható poharakra. Csak az bizonytalanított el,hogy tudja e használni.De akkor megpróbáljuk mi is majd:) Köszönöm! Nem tudom nektek van e de nézegettem ezeket az interaktív játékokat is amit ha megnyomsz mondja a testrészeket,színeket,számokat de ezt még feleslegesnek tartom.Vagy csak én vagyok vele így?A számok meg a színek még szerintem koraiak.:)
2013. máj. 28. 23:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Igaz lányom 10 honapos, nekünk van egymásba pakolhato hordocskak, de meg csak össze vissza pakolgatja, meg szetszedi, de szereti, van olyan farmja amin állatokat kell meggyőznie és mondja a nevét és hangot ad ki, de ez egyáltalán nem érdekli! Nálunk van egy babakonyha(3,5 éves tesoe) azzal eljatszik egy csomót, van egy olyan játéka, amin muanyag karikakat kell osszefuzni, imádja!
2013. máj. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Koraiak, így van!

Az én 8 hónaposom kedvenc játéka az egymásra építős torony! Az az egy, amire bármikor odajön, ha valahonnan el szeretném csalogatni :) Most még csak lerombolja, és az elemeit eszegeti, egymásba próbálj a rakosgatni, idővel majd mást is játszik vele. Illetve ütögetni szeret a kezével, lóbálni - én valami zenélő gombos valamire gondoltam, amit ha püfölget, hangot is ad ki, vagy akár még világít is - az is befutó lehet :) Meg a legújabb újítás a vastag színes zsírkréták, nagy papírokkal - még nem próbáltuk. Imád hintázni, ha itthonra kapna hintát, az lenne a non plus ultra :D

2013. máj. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam jövő héten lesz 9 hónapos. Mostanában azzal szórakoztatja magát, hogy egy tálba/dobozba bepakolja a kisebb játékokat, majd kiborítja és újra pakolja őket. Minden zenélő, beszélő, hangutánzó játék érdekli (főleg ha még villog, világít is). De még mindig a labda a favorit, mindegy, hogy kicsi, nagy, gumi, műanyag, azokkal nagyon jól elvan. Van formabedobós labdája is, de nem nagyon érdeklik még a formák, csak annak is a gömb (labda) része.
2013. máj. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket és tapasztalatokat, így legalább nem felesleges dologra költünk:)
2013. máj. 30. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!