Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyaralni megyünk a Balcsihoz...

Nyaralni megyünk a Balcsihoz 2 hét múlva. Ti használnátok pár hónapos babátokra védőkrémet? A gyógyszertárban azt mondták, hogy nem lehet, semmit, csak fedjem folyamatosan a bőrét!

Figyelt kérdés
Nyilván nem teszem ki napnak, de azért nem fogunk a házban ülni egész nap, és a vírzől is visszaverődik a nap. Milyet vettetek? Hol, és mennyiért ha használtok?
2013. máj. 29. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
nt tudjuk az uv mindig ott van ha nem süt a nap akkor is. Mindneképp természetes összetvöket tartalmazó krémmel kend. Pl forever living-es naptej. vagy ilcsi kozmetikum(ezt kozemtikusnál tudsz venni) Mekkora a baba?
2013. máj. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En mindig kentem. Van direct olyan naptej ami babaknak valo. Mi a johnsons baby naptejet hasznaltuk. Hasonlo kiszerelesben van mint egy kezkrem es ra van irva rozsaszinnel, hogy "baby". Tudom sokan panaszkodnak a johnsons-ra foleg akiknek erzekeny boru a babajuk. Ha nallad is ez a veszely fent all akkor inkabb az elso valaszado altal ajanlott kremeket hasznald. Nekunk semmi gondunk nem volt vele. Jol beszivodott nem volt zsiros, konnyen kenheto es soha nem egett le. Kalap mindig legyen a kis fejen.
2013. máj. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
DM-ben van kifejezetten babáknak való, tubusos, 50 faktoros. Fizikai fényvédő, ami azt jelenti, hogy visszaveri az uv-t, nem kémiailag hat. Azért persze allergiás lehet rá, ki kell próbálni.
2013. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

5 hónapos lesz akkor. bőre érzékeny, alig bírtuk helyrehozni, ki volt száradva az egész teste.. tehát nem mindegy mit kenek rá..

köszönöm a válaszokat.

2013. máj. 29. 12:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen problémák voltak már a bőrével akkor semmiképp ne a jonsons-t kend rá. Akkor mindenképp a természetes összetevőkből állót. (első voltam és kozmetikus vagyok)
2013. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekünk Babé van. Nagyon ajánlom nekünk is extra száraz bőrünk van. Igaz kicsit drága a patikában vettem 5800 ft volt. De kicsi kell belőle, szóval sokáig elég lesz.

Jó nyaralást! :)

2013. máj. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja és természetesen 50 faktoros. Utolsó voltam.
2013. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a Müllerben vettem Bübchen naptejet, 30 faktoros, babáknak. Én kipróbáltam mielőtt megvettem, hogy milyen kenni, és ezt volt a legjobb, azért ilyet vettem.

Szerintem nem lehet nyáron mindig fedni a bőrét.

2013. máj. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is érzékeny a bőre. EXTRA ÉRZÉKENY. A babé termékeit használjuk és semmi baja nincs. Előtte allergiás lett a gyógyszertáriakra. Arra figyelj, hogy amiből van érzékeny bőrűeknek kiadás abból az kell. Sima antiallergén a : popsikrém, napkrém, arcápoló krém

extra érzékenyeknek verzió van: sampon, fürdetőgél, testépoló


Ezeket használjuk 2 éve és szuper. Gyógyszertárakban tudsz venni. Vannak felnőtteknek való dolgai is, de direkt a babáknak való termékcsaládot kell keresned. Próbáld ki a tesápolót is! eszméletlen jól hidratál. napkrémet 50 használunk és szuper. csecsemő kora óta napkrémet is kenek rá (arcára először).

2013. máj. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


szia,én ezt vettem! nekem is 4,5 hónapos a kisfiam,a nagy 4 éves,mindkettőnek ezt használom,és eddig nagyon jónak tűnik,persze a kicsit nem árt olyan vékony hosszút ráadni,főleg a déli órákban hogy ne érje nap de az arcát nyilván nem tudod eltakarni.

2013. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!