Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes újszülött kislány...

Félőske22 kérdése:

1 hetes újszülött kislány nemi szervét szabd-e tisztítani a nagy- és kisajkak között?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondták a nemi szervéhez ne nyúljunk, ne feszegessük. Viszont tegnap észrevettem, hogy a két ajak közt felhalmozódott valami fehéres kosz. Szerintem az sem jó, ha azt ott hagyom. Mik a tapasztalataitok, ti hogyan csináljátok lányos anyák?

#kosz #tisztítás #kislány #újszülött #nagyajak #1 hetes #nemi szervek tisztítása #kis ajak
2013. máj. 29. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Paraffin olajos vattával törlöm ki finoman, de nem húzom szét. Minden kijön nekem azzal!
2013. máj. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Nekem iszt mondták,hogy ne piszkáljam,ne nyúljak oda, na de ha belemegy a kaki azt kitisztítom.
2013. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Tisztogatni nyugodtan lehet közte,sőt kell is,főleg ha széklettel szennyeződik.Magába a hüvelybe tilos belenyúlni és feszegetni,széthúzogatni.Egy kis olajos fültisztítóval vagy kis vattával,nyugodtan ki lehet törölni.

Egy csecsemős nővérke

2013. máj. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Olajos vattával, minden törléshez új olajos vatta, azzal ki is kell törölni az ott pangó krémet, mert attól össze is nőhet a nuni, majd esti fürdés, ott vízz ki kell lötykölni.

Ne kendd bele a krémet, csak kívül kendd popsikrémmel!!!

2013. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a fehér a popsikrém. Ott gyűlik össze. Nekem azt mondta a védőnő, hogy nedves pelussal töröljem ki.
2013. máj. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon óvatosan ki lehet tisztítani a punciját a szeméremnyílásánál.
2013. máj. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek! Ma kitisztítottam, igaz elég félve!
2013. máj. 31. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!