Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is ilyen szörnyű...

Gabszem kérdése:

Nektek is ilyen szörnyű nehezen alszik el 1,5 év körüli babátok?

Figyelt kérdés
Amikor aludni megyünk csak felpörgeti magát, ugrál az ágyban, rugkapál, beszélget, pedig fáradt mert ragadnak le a szemei. Ti hogy altattok?
2013. máj. 29. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt a kisfiam. En hagytam, hogy dumalgasson, nem zavart az sem ha felallt... Volt olyan, hogy 40 percen keresztul dumalgatott a kisagyaban meg hallottam, hogy ugral aztan amikor csend lett bemetem es aludt mint a bunda. Betakartam es kesz. 2 eves koraban lett nehezebb mert akkor levettuk a racsot es ugye rajott, hogy fel tud kellni, tehat nem maradt meg az agyaba. Ekkor 3-4 napig mindig visszahordtuk es aztan rajott, hogy nincs ertelme felkelni. De ugyan ugy dumalgatott, meg pakolaszott, jatszott az agyaba amig be nem aludt. Jelenleg 3 eves de most is meseolvasas utan meg nezegeti a kepeskonyveket meg eldumalgat a mackojanak aztan amikor hallom, hogy mar nagy a csond bemegyek es betakaraom. En soha nem altattam.
2013. máj. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ha látja hogy nem vagyok az ágya mellett akkor elkezd sírni
2013. máj. 29. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Délután babakocsiban ringatva alszik el, este mellénk fekszik és hamar elalszik.
2013. máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet, kisfiam 16 hónapos és szinte minden alvásnál ez van, álmos de amikor az ágyába teszem mintha felpörögne és ugrál dumál és ott kell állnom amíg elalszik mert ha kijövök akkor feláll és sírni kezd és akkor már tuti hogy nem lesz alvás belőle,pedig amikor kezd fáradni akkor próbálom már lecsendesíteni és rákészülni a pihenésre de mégis mindig van még ereje egy félórát szórakozni.Sajnos már kezdek beletörődni és hát egyszer biztos leszokik erről is.
2013. máj. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!