Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a babánk?

Miért csinálja ezt a babánk?

Figyelt kérdés

Tegnap óta a babánk kb. 10 perc szopi után elkezdi kiköpködni a cicim. Nem sír kis idő múlva megint bekapja de aztán megint kiköpi.

Eddig kb. 20-30 percet szopizott és egyáltalán nem köpködött.

Jövőhéten tölti a 3 hónapot. Születése óta kb. 3300gr-ot hízott. Nagy súllyal is született.

Szerintetek ez micsoda??


2013. máj. 29. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jött meg a mensid közben? Nekem akkor csinálta ezt a fiam, mert a tej íze állítólag megváltozik, de csak első alkalommal, és csak 1 nap volt ilyen.
2013. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem jött meg. És semmi újat nem is ettem vagy ittam.
2013. máj. 29. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy nincs már elég tejed?
2013. máj. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jé, ezt a kérdést én is kiírhattam volna, ugyanezt csinálja pár napja a kisfiam, és ő is 3 hónapos lesz a jövő héten :) Szerintem egyszerűen jól lakott, inkább már nézelődne, mert már jobban leköti a világ - ami még kicsit fura nekem, mert az eddigi a fél életét rajtam töltötte... de örülök neki! :)
2013. máj. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kizárt dolog, hogy kevés a tejcsim, miután kiköpi épp, hogy hozzáérek és ömlik belőle.
2013. máj. 29. 17:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ezt csinálta ennyi idősen,volt elég tejem és nem jött meg a bajom sem. Máig nem tudom,hogy miért művelte ezt,de leszokott róla és azóta is szopizik. 8 hónapos
2013. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!