Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtok olyan etetőszéket...

Tudtok olyan etetőszéket ajánlani, ami nem olyan, mintha az űrbe készülne a gyerek?

Figyelt kérdés
A legtöbb amit látok hatalmas monstrum, és az jut eszembe, hogy te jó ég, mintha az űrhajóból szedték volna ki, csak van rajta pár zsiráf. Milyen etetőszéket ajánlotok, ha egyszerű, letisztult, kényelmes széket szeretnénk, ami nem foglalja el a fél konyhát és nem úgy néz ki, mintha az űrbe utazni készülne a gyerek, hanem úgy, mintha étkezni?
2013. máj. 29. 17:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Sima fa etetőszék van a tescoba.
2013. máj. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ja és nem csak fél méterre helyezhető el az asztaltól.


A tescoba? Fa? Én azt nem is láttam! Bevallom ott a ruháknál tovább sose jutottam. :)

2013. máj. 29. 17:24
 3/18 anonim ***** válasza:
Ikea
2013. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

nézd hány fajta: [link]


viszont ez nagyon praktikus, gyakorlatilag bármilyen asztalra pillanatok alatt felrakható [link]

2013. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2013. máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ú, nemááá köszike én is rá tudok googleban keresni arra, hogy etetőszék, de ha nem látnád a találatok fele vagy lelakott használt szék hirdetés, ami már többnyire nem is érvényes, vagy űrutazó ülés. Sokra megyek vele, ha nem tudom konkrétan melyik szék ilyen és hol lehet megvenni.

Az asztalra rögzíthetőst meggondolom, de én abban nem tudnék megbízni szerintem.

2013. máj. 29. 17:32
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
#6 pedig jó és biztonságos, nekünk is volt
2013. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Bár akárki akármit mondhat, de ha úgy ajánlottad, hogy volt, az azért mégis más. Abból a szempontból nagyon tetszene, hogy akkor ott ülhet az asztalnál, rendesen, nem kirekesztve. A legjobban az nem tetszik mikor nézem a képeket, pl. első szülinapi tortásakat. És akkor asztal, rajta a torták. Aztán egy rohadt nagy tálca ami az etető székhez tartozik, majd mögötte a gyerek, ahogy kétségbeesetten hadonászik és próbál közelebb kerülni a dolgokhoz. :)
2013. máj. 29. 17:38
 9/18 anonim ***** válasza:
#9 én is azért vettem, hogy a baba az asztalnál üljön, ne külön :)
2013. máj. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ja, és ha leveszed összecsukható, még helyet sem foglal (annyira nem, hogy még mindig megvan valahol :) )
2013. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!