Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik 6 hónapig kizárólag...

Eszo kérdése:

Akik 6 hónapig kizárólag szoptatták babájukat, nektek mikor jött meg először?

Figyelt kérdés

éreztétek,hogy meg fog jönni?

ugyanolyan volt mint terhesség előtt?


2013. máj. 29. 19:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Már a hat hetes kontroll előtt megjött. :) 5. héten azt hiszem.
2013. máj. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
és igen, nekem ugyanolyan volt a menszeszem, meg most is olyan mint a terhességem előtt. csak rendszeresebb :)
2013. máj. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon hamar, talán pont a 6hetes kontroll után.
2013. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 4 hónapra rá,de 2 napig tartott csak.
2013. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szülés után 8 hónappal jött meg,baromira fájt,de hamar lecsengett (3 nap). Előtte nem fájt, csak éjszaka megébredtem és olyan furát éreztem az alhasam tájékán.. Hát,reggelre kiderült,hogy miért. Terhesség előtt nem görcsöltem és 5 napig tartott.
2013. máj. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem mind a kétszer 3 hónappal a szülés után megjött. Az elsőnél annyira fájt, hogy komolyon mondom azt hittem maradt bennem még egy gyerek és most fog megszületni! :p A második szülésem után nem volt ilyen. És mind a kétszer olyan lett mint azelőtt, nem változott semmi.
2013. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az első szülésem után az első mensi volt csak ilyen vajúdós. :) Utána nem fájt, ahogy régen sem. Lehet, hogy akkor még tisztultam mert nagyon sokáig és erősen is véreztem szülés után kb. 6 hétig. Császáros vagyok egyébként. A második szülésem után nem volt semmi emlékezetes és szülés után is kb.1 hétig véreztem de az is nagyon enyhén. Tudom, nem ezt kérdezted, de lehet, hogy van összefüggés. :O
2013. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem még nem jött meg, 11 és fél hós a babám.
2013. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9 hónappal szülés után. Nem éreztem, csak jött. Nagyon durva volt! Utána rendszertelenül, 5-6 hétre jött meg, még nem állt be (15 hónapos a kisfiam)
2013. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

2. hónapban jött meg, semmi előjele nem volt.

Sokkal jobban ömlik, mint terhesség előtt, de ugyanolyan rendszeresen, 30-31 naponként jön meg.

2013. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!