Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hátul ültök a kocsiban a...

Ti hátul ültök a kocsiban a babátokkal? Melyik oldalon van nektek a gyerekülés?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem ülök hátul vele. Ha apával együtt megyünk akkor apa vezet és mögötte ül, ha egyedül viszem valahova, akkor az anyósülés mögé teszem.
2013. máj. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A férjem nagyon magas, ezért a gyerekülés az anyósülés mögött van.


Igyekszünk úgy menni autóval, hogy az alvásidőre essen. Ilyenkor előre ülök.

Ha nyűgös akkor mellé, elszórakoztatom.


Most 20 hónapos

2013. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekünk még a hordozóban "ül". :D

5 hónapos.Az anyósülés mögé csatoljuk be,és én még ott ülök vele hátul.

2013. máj. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem tudtam hátra ülni, mert ott nagyon hányingerem van! A férjem mögé lett berakva a pici, így simán ráláttam az anyós ülésről és hátra is tudtam nyúlni hozzá!
2013. máj. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
vezetőülés mögött van, és hátraülök én is
2013. máj. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A hordozót mindíg az árnyékos oldalra tesszük indulás előtt, én melléülök. Ha lesz gyerekülés, az az anyósülés mögött lesz.
2013. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Anyós ülés mögött, mivel az én kocsimban van a gyerekülés én vezetek, kettesben megyünk a legtöbb helyre. Nem akarom hozzászoktatni, hogy valaki szórakoztassa, mert nem tudnám ezt mindig biztosítani :)Plusz visszapillantó tükör van, amiben látom a gyerkőcöt. Most fordítottuk meg, mert nem szeretett háttal lenni már, 11 hónapos lesz.
2013. máj. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Anyós ülés mögé kötöm. Én mindig beülök hátra hozzá. 4 hónapos. Előre nem tehetem mert nem lehet kikapcsolni a légzsákot így oda soha nem kötöm. :)
2013. máj. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha ketten megyünk,akkor az anyósülés mögött,ha hárman,akkor a vezetőülés mögött,én meg az anyósülésen.

Nem szabad hozzászoktatni,hogy szórakoztatja valaki,mert hogy mentek kettesben bárhova a babával akkor.

2013. máj. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az anyósülés mögött van a gyerekülés, a férjem szintén nagyon magas, mögötte nem férne el. Én még hátul ülök vele. Nem szórakoztatom, mert nem kell, de így rálátok, az anyósülésről viszont nem.
2013. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!