Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Panelban engeditek a babákat...

Panelban engeditek a babákat a laminálton kúszni mászni?

Figyelt kérdés

Nemfog megfázni(?)

Vettem neki habtapit de állandóan szétszedi és mindig oda menne ahol nincsen.

Letettem egy plédet neki de arról is lemászik..



2013. máj. 30. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
ha fel van öltöztetve rendesen szerintem nem lesz gond, főleg nyáron amikor meleg lesz majd. ragszd össze a habtapit hirtelen ez jutott eszembe.
2013. máj. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

2 oldalú ragasztóval pár helyen leragasztottam.Úgy felszedi,hogy csak zörög.7 hónapos.

Most kezdett kúszni már majdnem fel is ül egyedül.

Most is kúszik 1000 el..:D Van rajta egy szabadidőnadrág,egy h.uju body és egy h.uju felső.

Élvezi,hogy felfedezi a szobát.:)

Ma átettem a habtapit másik helyre mert azt hittem unja a régi helyet.De ezek szerint nem az volt a gond.Mert onnan is elmegy.Csak félek,hogy bekoppan a buksija..:O

Vagy azért akkorát nem tud?

2013. máj. 30. 11:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, persze. Hidegebb időben több réteg ruhát adtam rá.
2013. máj. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most olyan kis boldog,hogy mehet amerre lát.:)

Ennyi elég rá ilyen időben vagy adjak rá harisnyát is?

2. te nem félsz,hogy bekoppan a feje?Vagy akkorát azért nem koppan?Mondjuk mikor hasról-hátra fordul..

2013. máj. 30. 11:52
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, nálunk jön-megy, hiába van elég nagy szőnyeg, simán lemászik róla. Fordulásnál nem koppan soha a feje.
2013. máj. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

:) Ez nálam is dilemma. A héten indult el felfedőző túrára a kislányunk. A szoba, amelyben vagyunk parkettás, így én is habtapit tettem le, de esze ágában sincs azon lenni. Így van, hogy átteszem másik helyre, hátha ott megmarad, de nem. Kúszik amerre lát. :) Nézelődik, kíváncsiskodik, sőt, még a folyosóra is kimegy, ahol meg kő van. :( Sokszor bajban vagyok, hogy engedjem neki, hogy menjen, vagy mindig hozzam vissza. Persze figyelem minden mozdulatát.

Egyébként ma hosszú ujjú body, vastag kötött mellény és harisnya van rajta. Szerintem ennyi elég.

2013. máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán. A fiam is kavar rajta, sőt a kövön is a konyhában. Hiába teszem a szőnyegre 2 perc és már a parkettás részen van. Jól fel van öltöztetve, nem fog megfázni szerintem. Amúgy is élvezi, hogy azon csúszik, nem kell annyit dolgoznia mint a szőnyegen.
2013. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!