Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az nagy baj, hogy amíg csak...

Az nagy baj, hogy amíg csak kóstoltatom a kislányomat (tehát nincs étkezés kiváltva) nem időponthoz kötve etetem?

Figyelt kérdés
Gyümölcsöt adok neki,de egyelőre csak 2-3 kanállal eszik,tízóraira gondoltam,de van,hogy 10kor van,hogy 11kor adom oda neki.Mennyire kell tartani az időpontokat.Igény szerint szopizik még egyébként.
2013. máj. 30. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem baj, nálunk is így volt az elején (random aludt és szopizott, nyilván nem keltettem fel két kanál barackléért :D)

Majd beáll!

2013. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jobb lenne, ha rendszer lenne benne később, hogy megszokja. Illetve az előkészületeket látva, tudja, majd mi következik. Nálunk sem percre pontosan van, inkább ahhoz igazítom, mikor szopizott reggel, mikor kelt: fél 10 és 10 nálunk, amikor tutira tízórai van. Az ebéd is attól függ, mennyit evett tízóraira és mennyit aludt. Így az ebéd 1 körül van inkább.
2013. máj. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindig szopi előtt kóstoltasd a babádat. először néhány kanál aztán egyre több. Végül kiváltja az étkezést. 9 hós kisfiú Anyukája
2013. máj. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,hogy így kell,de 3 hete kóstoltatom és még mindig nem eszik meg 3 kanálnál többet.
2013. máj. 31. 16:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem baj az, majd eszik többet :)
2013. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!