Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba mozgásfejlődés, nálatok...

Baba mozgásfejlődés, nálatok hogy van? Alul bővebben.

Figyelt kérdés
A kisfiam 6 hónapost elmúlt. A hátáról és a hasáról párszor átfordulgatott. Nem részesíti előnybe.... Viszont már mászik, néha a térdeire próbál támaszkodni, van hogy csak kúszik, meg a kezeivel húzza magát előre. Ezzel nekem nincs is gondom, de hogy tanítsam meg neki, ha elfárad már a hátára tud fordulni. Elküldtek minket dévény tornára bár azt mondta doki is védőnő is hogy nem azért mintha valami baja is lenne, de felgyorsithatjuk a folyamatot. Nos ez alapján érdemes igzulnom, vagy hagyjam a tornát? Köszi előre is a válaszokat.
2013. máj. 30. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el a Dévényeshez nem veszítessz vele semmit! Hátha megtudja lazítani az izmait és felgyorsítja a mozgását! Én lányomat is hordtam,mert nem akart forogni! 3 hónapos volt,amikor elvittem először,4 hónaposan forgott minden irányba,6 hónaposan ült,8 hónaposan mászott,10 hónapos korában vezetve ment, 13 hónaposan ment( félt a járástól)! Nekünk is gyorsította a Dévény a mozgásfejlődést!
2013. máj. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!