Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves anyukák tudtok e...

Kedves anyukák tudtok e véletlen valalmi jo eltatási modszert pici babának?

Figyelt kérdés
4honapos kis fiam nagyon nehezen alszik el este,már mindenhogy probáltam altatni,esetleg van valalmi jo modszeretek

2013. máj. 30. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ringatás kézben, ölben, zenére. :)
2013. máj. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
cicin alszik el
2013. máj. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A cél nyilván az lenne, hogy egyedül aludjon el, de amúgy én cicire teszem, ha vmi miatt nem tud este elaludni! Nem szokott hozzá, elalszik önállóan, de még 4.5 hósan is van, hogy segíteni kell neki! Nálunk ez a bevált módszer!
2013. máj. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lányom cicin aludt el,fiam meg hátát simizva elötte szopi.(Hason fekve alszik el..) Ő csak 2hós.
2013. máj. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már ringatva probáltam kézben de nagyon nehezen akkar,napközben elalszik cicin,de este akár menyire álmos egyszerüen nem akar,vagy ha elalszik alig félora és már ordit,probáltam már cicivel hátha éhes lenne még de ojankor enni sem akar,nagy vergödés van mire elalszik,nincs ötletetek hogy mitöl lehet?
2013. máj. 30. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!