Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beriasztott a légzésfigyelő,...

Beriasztott a légzésfigyelő, de lehet hogy tévesen?

Figyelt kérdés
Éjjel 2 sze beriasztott a légzésfigyelő 6 hetes babámnál.Kis súllyal született így eleinte ez nagyon sűrűn előfordult,mert annyira kicsiket lélegzett,meg ráadásul az oldalán aludt,de már pár hete nem volt riasztás.Most viszont kétszer is,de ahogy odamentem hozzá és hozzáértem rögtön összerándult és vett levegőt.Most akkor vajon téves volt vagy nem?Mit kell ilyenkor csinálni?
2013. máj. 30. 12:35
 1/2 gabszem ***** válasza:
lehet hogy az elem merül benne, nekünk akkor szokott beriasztani. Vagy nincs jó helyen, lehet elmozdult. Vagy a baba lekúszik róla.
2013. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én hallottam olyat, hogy végül is nem riszt tévesen, mert hosszabb ideig (pár mp)kimarad a légzés, de a hangra reagál és tovább lélegzik, mire Te odaérsz, már minden rendben.
2013. máj. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!