Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem lesz baja, hogy allandoan...

Nem lesz baja, hogy allandoan a fejet uti be?

Figyelt kérdés

14 honapos kisfiam, akarhogy esik, akarmit csinalt, mindig a fejet veri be. Mar fel tud maszni mindenre, jon megy, szalad, es allandoan elesik. Tegnap leesett a kanaperol, es fejre esett.

Ne nezzetek hulyenek, de most komolyan, nem lesz valami maradando ebbol, hogy allandoan fejre esik? Mar aggodom, allandoan a nyomaban vagyok, de nem lehetek folyton mellette.


2013. jún. 3. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kutacs nem csak azért jó, hogy a szülésnél kiférjen a baba feje, hanem pl az ilyen eséseknél, koccanásoknál levezeti a rezgéseket, amit az ütések okoznak.
2013. jún. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na jo, sokat ved, tudom. Na de valahanyszor esik, mindig a fejere. Latszani nem latszik rajta semmi, nincs pukli, nincs rosszul, szoval semmi. Leszamitva a max 1 perces sirast.
2013. jún. 3. 13:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, mintha az én kisfiamröl írtál volna! Mindig a fejét ütötte be, ráadásul nálunk nincsenek szőnyegek, taposó v. Parketta. Már elmúlt 2 éves, és leszámítva azt, hogy néha olyan, mint egy ördögfiöka nem tűnik sérültnek :)
2013. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod. Nalunk jarolap van lent, meg parketta. Szoval neha nagyonkat koppan. Csak az emeleten van szonyeg, de ott alig esik. Hat akkor csak remenykedni tudok, hogy elobb utobb abbamarad ez az esek-kelek korszak is :)
2013. jún. 3. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!