Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Durva pelenkakiütés lehetséges...

Durva pelenkakiütés lehetséges fogzás miatt?

Figyelt kérdés
Nem akar elmúlni a babám pelenkakiütése, már azt hittem rendben van, most újra fellángolt és állandóan nyáladzik, sőt még az arcán, ahol nyálas szokott lenni, ott is kiütés jött elő. Tapasztalatok?

2013. jún. 3. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekemnél egyik jel ez volt a fogzásnál. Jónéhány napig eltartott, sőt volt hogy csak akkor múlt el ha kibújt a fogacska. Sudokremmel kenegesd neki. Az arcára is jó.
2013. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon csúnya a popsija szegénykémnek. már gondoltam tejtermékre is, de azt már vagy 3 hete eszi és csak most jelentkezett ez a tünet. Vagy lehet attól is 3 hét után is?
2013. jún. 3. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is a fogzás miatt van. Kislányomnak is akkor jelentkezett, mielőtt kibújt az első foga, nagyon csúnya volt, fájt is neki, Sudocrem nekünk is bevált.
2013. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a gyerekdokinak, az tudja majd mivel kenegesd.
2013. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!