Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti eljártok otthonról...

Anyukák! Ti eljártok otthonról kikapcsolódni?

Figyelt kérdés
10 hónapos a kislányom, de még egyszer sem mentem el a babám mellől egy kicsit barátnőzni vagy bulizni. Anyu mondta, hogy szívesen vigyázna rá, de valahogy nem érzek magamban erőt, hogy bárhova is elmenjek szórakozni, mert estére hulla fáradt vagyok. Az van olyankor az eszemben, hogy akkor másnap hogy fogom végigcsinálni ugyanúgy a napot, mint egyébként! Nektek mennyi idős a babátok és eljártok ide-oda? Ha igen, milyen gyakran?
2013. jún. 3. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, de én táncolni mentem el egy délutáni tanfolyamra.

Jól éreztem magam, anyukám kibabázta magát, a gyerkőc élvezte, hogy a nagymami körberajongja.

Ha nem is hosszú időre, egy-egy kávézásra, ruhavásárlásra simán elmehetsz, nem kell órákban gondolkozni, ha még nem akarsz eljárni. De az is jó, ha elmész egy fagyit enni a közeli cukrászdába.

2013. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

20 hónapos a lányom.


Estére bulizni nem járok el. Nyáron megyek lánybúcsúra, az biztos el fog húzódni mondjuk. Meg voltam lakásavatón, akkor is hajnalban értem haza. Ezek hétvégi programok, másnap délelőtt a férjem volt/lesz a lányunkkal. Kb ennyi a majdnem 2 év alatt :-)


De úgy járok el, hogy 9-10 felé otthon vagyok. Barátnőkkel, munkatársakkal vagy a férjemmel. Úgy 2 hetente 1x, de nincs kőbe vésve.

Meg megyünk esküvőre is, akkor másnap is anyukámmal lesz a lányunk, így mi tudunk pihenni.


Ha te nem igényled ezeket a dolgokat, akkor nem kell erőltetni. Ha csak attól félsz, hogy hogyan csinálod végig a másnapot, akkor vagy ne maradj sokáig.

2013. jún. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen eljárok, volt, hogy bulizni is, de volt, hoyg csak egy vacsis dumálós estére a csajokkal vagy egy romantikus estére a párommal.
2013. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11 hónapos a kislányom,és igen eljárok.Kéthetente egyszer,de van,hogy úgy jön ki a lépés,hogy többször is.Délután szokott rá anyukám vigyázni,én meg elmegyek nézelődni,kávézni,csavarogni,de van,hogy csak sétálni.Feltöltődök energiával,és jobban tudok utána babámmal foglalkozni.
2013. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyobbik gyerekem 5 éves lesz, 3 évesen maradt először a nagymamájánál délutánra, mert ő szerette volna. Addig nem szóba sem került. A kicsi most 8 hónapos, ő elvan az apukájával, nem hiányol, így rövid időkre már volt, hogy a férjemmel maradt amíg pl. orvoshoz mentem, vagy a naggyal oviba. Ma masszőrnél voltam egy órát. Csak úgy szórakozni nem voltam ezer éve. Nem igénylem, nem is érzem jól magam, ha nincsenek körülöttem a gyerekek. Mi együtt járunk szórakozni. :)
2013. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

7 hós a kislányunk, eddig csak 3-4 órára voltam távol tőle, ha vásárolni mentünk Párommal, vagy egyéb intézni valók voltak. Újabban eljárok tornázni, az is tök jó kis kikapcsolódás, de bulizni valahogy nem vágyok, pont amiatt, amit írtál Kérdező. Félek, hogy másnap hulla lennék, és nem tudnám elvégezni a teendőket. Ha fáradt vagyok, akkor nyűgös és arrogáns is, és nem akarom, hogy a babán csattanjon.

Hó közepén viszont megyünk Ákos koncertre, úgyhogy majd meglátjuk...

2013. jún. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De el ám! :)

Mivel eleve nagy a baráti kör és sokan házasodta tavaly, a fiunk kb. 5 hónapos kora óta "járunk" lagziba!

9-10 hónapos lehetett, amikor csak a barátnőimmel elmentem bulizni egy kicsit!

Most 17 hónapos és általában havi egyszer egy szombat este a mamiknál alszik! Addig mi vagy elmegyünk valahova a férjemmel, vagy nagyobb társaság jön hozzánk!

Természetesen az itallal vigyázni kell, mert másnaposan tényleg nehéz végigcsinálni a napot! :)

2013. jún. 4. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Állandó kiaaludhatatlan fáradtág gyötör, levert vagyok és energiaszegény. Semmihez nincs erőm.
2013. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!