Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti nem vagytok...

Anyukák, ti nem vagytok kíváncsiak, hogy mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Amikor feltesz valaki egy kérdést, hogy pl. altatási gondja van, van hasfájós, vagy beválik-e az új kenőcs, vagy mi legyen a baba neve, stb. és válaszoltok neki, nem érdekel benneteket, hogy végül hogy döntött, vagy hogyan alakultak a dolgok?

Engem érdekelne. :) Olyan jó lenne, ha megírnátok azt is.


2013. jún. 3. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre már én is gondoltam és én is kíváncsi vagyok a végkifejletre:)

Főleg azt szeretem amikor a kérdező egy "ez most a szülés?" típusú kérdést rak ki, és pár nap múlva pedig jelentkezik, hogy megszületett a baba:)

2013. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Itt van pont egy példa erre. :D Itt hatalmas port kavartak a dolgok de aztán jó volt olvasni h megszületett a lánya. :)

Am vannak kérdések amikről valóban jó volna hallani h hogyan is alakultak a dolgok. :)

2013. jún. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, a szülés és a teherbeesés kategóriában többen megírják és az olyan jó! :)

Én nagyon szívesen segítek, , ha tudok, mint itt sokan. Érdekel, hogy mi volt valóban hasznos tanács vagy tapasztalat (mert a lepontozás ugyebár nem azt jelenti), én is tanulhatok újat például. Itt a babáknál nem jellemző, hogy megírnák.

2013. jún. 3. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Na igen. De én is imádom visszaolvasni. Volt régebben egy kérdés h ki van márciusra kiírva. Összegyűltünk egy páran. Ki h érzi magát stb. Aztán február végén valaki megkérdezte ki h áll. NA kezdtem én a sort h február 11-én 1 hónappal korábban de megszültem és minden rendben. :) Április elejére mindenki babázott már. Olyan jó volt utólag visszaolvasgatni ahogy írtak kinek milyen sorrendben jött a babája és hogyan. :) NA az ilyeneket szeretem amikor kedvesen aranyosan lehet beszélgetni másokkal. Nem pedig amikor köpködések vannak "okoskodások" és lepontozgatások.
2013. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a neves topikokra tök kíváncsi lennék! Vannak olyan emberek, akik tanácsot kérnek meg ötletet, aztán minden nevet lehurrognak :D Kíváncsi lennék rá, hogy végül mit választottak!
2013. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fontos a tanulsag. Nem csak azoknak, akik velunk izgultak/gondolkodtak, hanem annak is, aki kutat egy temaban a regi kerdesek kozt. En pont az elobb kommenteltem nehany regi kerdesemet... :-)
2013. jún. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, így van. Nekem is volt olyan, amire kerestem, egy az egyben azt kérdezte, amit én akartam, jött egy csomó válasz és semmi reakció. Végül megkérdeztem, és válaszolt a kérdező. De mennyivel jobb lenne, ha akkor válaszolna.
2013. jún. 3. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!