Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tenni ha a picim...

Mit lehet tenni ha a picim nagyon anyás?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben, mert ebből nem derül ki, mi a probléma.
2013. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Örülni hogy szeret, és kötődik hozzád.
2013. jún. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
majd ha eljön az ideje és elég bátor lesz hogy felfedezze a világot akkor már nem lesz annyira ayás. a fiam is az volt, úgy hívtam 6 hónapos koráig hogy kismajom mert folyton rajtam csüngött. Ez a kor ezzel jár. babázni kell :) dajkálni és élvezd hogy ilyen. már elmúlt egy éves és teljeen apás. egy nap százszor kérdezi Apuci?? :)
2013. jún. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egy EFT nevű techikával igyekeztem kideríteni az okot, és "rákopogtam", nekem javult ettől elég sokat.
2013. jún. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
koszi az eddigi valaszokat, nemsokara 1eves lesz, nagyon jol elvan egyedul... csak amikor itthon hagyom, mondjuk boltba megyek ... sir es lassan par orara vissza kene mennem dolgozni, de igy nem szivesen hagynam itthon apaval, meg nem is idegennel
2013. jún. 4. 23:23
 6/8 A kérdező kommentje:
es nagyon orulok h szeret es kotodik... de sajnos ilyen az elet
2013. jún. 4. 23:24
 7/8 A kérdező kommentje:
mit jelent az eft?
2013. jún. 4. 23:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Van ennél sokkal zavaróbb is, a fiam most egész nap rajtam lóg, konkrétan egy percre se hagyhatom ott. Imádom, de most ez kicsit erős. Szeptemberben vissza kell mennem nekem is:)

Eddig nem volt ennyire, gondolom majd változni fog ez is.

Ne aggódj, nálatok ez csak normális kötődés a gyerek részéről, nem lesz baj.

2013. jún. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!