Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányás miatt aggódnom kellene?

Hányás miatt aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
3hetes a lányom. Ma voltunk először orvosi vizsgálaton, meg egyáltalán úton. Kocsival vittük. délután 3kor evett, 4kor indultunk. Este 18:45kor evett amit ki is hányt, rá 1 óra mulva megint evett és azt is kihányta. Utána elaludt egészen 23:15ig. Evett, ugy látom ez benne marad. Talán az utazás zavarta meg?
2013. jún. 4. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet az utazás miatt volt, de nem árt kikérni a védőnőtők tanácsát.
2013. jún. 4. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Védőnőt kérdezd meg. Szerintem az utazás zavarta meg, talán a rázkódás és az inger is sok volt.
2013. jún. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
figyeld őt,nálunk most sepert végig az egész családon a hányás-fosás,nem árt résen lenni!ha megint hányna,orvos!
2013. jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon pici még a kislányod. Én a bukások miatt sokszor kérdeztem a védőnőt és az orvost, mindig azt mondták, hogy akkor vigyem be az orvoshoz ha hány is! Hát nálatok ez van, szóval én a helyedben vinném dokihoz! Tanácsadás mikor van? Legalább hívd fel telefonon! Azért vedd komolyan mert még nagyon kicsi, könnyen kiszáradhat hányástól!!! /akkor infúzió :( /
2013. jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Este óta nem jött vissza, jol eszik. Holnap jön védőnő, mindenképp megemlítem
2013. jún. 4. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!